Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagyon kövér nőknek mi a...

A nagyon kövér nőknek mi a véleményük arról, hogy sokan a kövérséget az igénytelenséggel azonosítják?

Figyelt kérdés
Nem tudom tudnak-e ezzel azonosulni? Én nem értek vele egyet.Nálam igénytelen,aki ápolatlan, hiányoznak a fogai stb.

dec. 15. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez a hiányoznak a fogai már múltkor ki lett vesézve, a legtöbb esetben nincsen pénze megcsináltatni, azért hiányzik! Nem viccből.
dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy az átlagos férfi,aki imádja a nagyon kövér nőket.XD
dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Hogy mi a véleményük erről, hát nem örülnek neki és szerintük nem igaz.
dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem sem igaz. Voltak rendkívül kövér kedveseim, s mindegyik ápolt, tiszta volt. Jobban odafigyeltek a higiéniára, mint a normál alkatúak, mivel izzadékonyabbak náluk.
dec. 15. 18:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez off a kérdéshez, és sajnálom ha "belepofátlankodok" de a férfiaknak melyik tetszik inkább a túlsúlyos nőn? Ha a felsőteste "vaskos" úgymond, tehát az arca, tokája, hasa nagy, vagy pedig ha felül nem nagyon, de deréktől lefele, tehát fenék, és a combok nagyok?
dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én csak magam nevében tudok nyilatkozni:nekem az tetszik,ha mindene hatalmas.Legjobban a terebélyes,lógós poci vonz.De imádom az óriási popsit és a vastag combokat is.Tudom,hogy nem ez a közízlés,de nekem ez tetszik.Én szépnek tartom a nagyon túlsúlyos nőket.
dec. 15. 18:59
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 #5 vagyok, kösz a választ.
dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

A kövérek azért igénytelenek, mert nem tisztelik a saját testüket, saját magukat, sőt nem is szeretik önmagukat, és lesüllyednek arra a szintre, hogy mértéktelenül zabálnak mindent.

Nem csak azaz igénytelenség, hogy valaki ápolatlan, vagy mosdatlan, vagy hiányzik a foga. A kövérség is igénytelenség. Plusz, nincs igényük a sportra, az átlagos, normál testalkata, csak a dagadt testre, tehát igénytelenek.

A betegség miatti hízás mindig külön kategória.

dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tiszteletben tartom a véleményedet,de nem értek vele egyet.Igaz,én elfogult vagyok a kövér nőkkel.
dec. 15. 20:11
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Tegyük fel, amit a 8-as mond, hogy a kövér nők igénytelenek, nem sportolnak és zabálnak. Mi van azokkal akik vékonyak ugyan és nem sportolnak? És zabálnak is? Mégis vékonyak. Akkor ők igénytelenek? Nem tisztelik a testüket? Mert akkor egy ilyen szűrőn keresztül nézve mindenki az.

Én vékony vagyok, sportolok is, meg szeretek mozogni, meg szeretek enni is. Nekem semmi bajom a kövérséggel, csak ne legyen valaki extrém elhízva ami már az egészség rovására megy. De azon ki vagyok akadva, amikor azt mondják, ha egy nő kövér akkor nem ad magára, ha szülés után hízott el, akkor elhagyja magát, bármit tesz, ha nem tökéletes a kinézete akkor igénytelen. Tudom, hogy a kérdés nem erről szól, de igazságtalannak tartom, hogy a nőktől mindent is elvárnak, míg a férfiaknál jól van az úgy.

dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!