Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az élet velem? egészségesen élek amennyire csak lehet mégis évről évre egyre több a betegségem, gyógyszerem, a szomszéd meg alkoholista láncdohányos üregember aztán semmi baja soha orvosnál nem volt vagy 20 éve

Figyelt kérdés
dec. 20. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom a genetika fogalma számodra ismeretlen. Továbbá az sem segít az egészségeden ha folyton stresszeled magadat ilyeneken.
dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Az idő előrehaladtával előbb vagy utóbb mindenki beteg lesz.


"egészségesen élek"

Ez mit jelent?

dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

A kor előrehaladtával ígyis-úgyis csak sokasodnak a krónikus betegségek, bármit csinálsz. Max késleltetni tudod.


A másik meg, hogy nincs egészséges ember, csak nem elég alaposan kivizsgált.

Attól még hogy nem volt orvosnál 20 éve, még ugyanúgy lehet magas vérnyomásos, stb.

dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy? Mert 40 fölött mindenkinél jönnek kisebb-nagyobb bajok már.
dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

"a szomszéd meg alkoholista láncdohányos üregember aztán semmi baja soha orvosnál nem volt vagy 20 éve"

A szomszéd fűje mindig zöldebb? De ha nem volt orvosnál, honnan tudná, hogy (pontosan mi) baja van? Simán lehet COPD-s is akár, lehet otthon órákat fuldoklik, csak ezt Te nem látod kívülről.

dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

A testünk, bőrünk egy nagyon klassz mutatószerv. Ha belül nincs rendben valami, jelez.

Neked a stressz, mentális dolgok, halálfélem okozzák ezeket. Amint a belsőddel, mentális egézségeddel is elkezdése foglalkozni, helyére kerül minden. Valójában ha fáj a hátad idősen, ha reumád van, ha visszered, ha érrendszeri betegséged, az nem genetika. Életmód. Az életmódot és a gondolkodást öröklöd. Az időseknek azért van minden bajuk, mert egyszerűen a munkába és az állandó csinálásba belenyomorodnak.

Ezen a normális ember elgondolkodik. Aki ugyanígy él, elbagatellizálja, gyorsan megsüt, megfőz karácsonyra a Pista néninek meg Julcsa bácsinak, mert mit fognak gondolni, ha rendeli a kaját. Ha nem csinál. Csinál, állandóan csinál. Így lehet tökéletes biorobotot nevelni belőletek.

Na innen indul a problémája kb. A társadalom 90%-ának.

dec. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Annak aki nem akarna gondolkodni.

Genetika az, hogy mondjuk vékonyszálú, semmilyen a hajad, hogy dús, sötét a szőröd, mert apádnak is. Hogy csak 160cm magas lettél, mert a legmagasabb ember a családban is 175cm. Ez genetika.

Betegségek terén örökletes lehet a szemmel kapcsolatos problémák, bőrrel, anyajegyekkel.

De milyen betegségekről is beszélünk kérdező?

dec. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem igazságtalan, szimplán csak nagyon egyszerű vagy.
dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

Kismillió oka lehet. Valaki genetikára fogja, én megírt sorsban is hiszek. Én hiszem azt, hogy valakinek sajnos tapasztalnivaló miatt alakulnak ki ilyenek. De nézhető a táplálkozás, az életvitel, a mentális állapot is. Azt még a tudomány is alátámasztotta, hogy mentális-lelki állapot kihat mindenre.


Nekem például van egy immunbetegségem, amit nem értenek. Ha az abból adódó két érték kiugrását nem vesszük figyelembe vagy nem volna, akkor rendhagyó módon egészségesnek számítanék a korcsoportomban. Még a vitaminszinten is rendben van, nekem azt is kellett vizsgálni. Tehát én hiába élek egészségesen, immunbetegségem van és egyéb más okból nem kezelem...


35/F

dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 arpi1969 ***** válasza:

Ha 10 darab érmét feldobsz, 3-7 nél rosszabb aránynak a valószínűsége 1% alatti. de az is előfordulhat néha. szóval aki szerencsés annak 7 nagy szerencsére jut 3 nagy szívás és aki peches annak 3 nagy szerencsére jut 7 nagy szívás az életében.


akik ettől is eltérnek azok a szuper szerencsések és a szuper szerencsétlenek. ez a matekja a dolognak szerintem.

jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!