Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted azok a fèrfiak akik...

Szerinted azok a fèrfiak akik a nőkről panaszkodnak ìgy születtek vagy pedig rossz tapasztalataik, èlmènyeik voltak a nőkkel ès ezèrt alakult ki a negatìv vèlemènyük a nőkről?

Figyelt kérdés

#Negatìv vèlemènyek a nőkről
dec. 21. 08:25
A kérdező szavazást indított:
Ìgy születtek
Nagyon sok negatìv èlmènyük volt a nőkkel ismerkedèskor vagy pàrkapcsolatban
Egyèb fejtsd ki lent
21 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Nálam rossz tapasztalatok miatt volt, de nem az életben, hanem a neten.

Panaszkodó, nem egészséges nők öntudatos, okoskodó, egoista irományait olvasgatni hosszabb távon leépít bárkit.

Valószínű ez is nekik valami reakciója valamire, de idő után mindent magára vesz az ember.

Írhatják 1000x, tisztelet a kivételnek.....az agy nem így működik.

dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni,hogy egy férfi így szülessen.Esetleg ha az anyja rosszul bánt vele már születésekor,az elindíthatja negatív irányba a folyamatot.
dec. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Akiknek régen még nem annyira volt negatív tapasztalatuk a nőkkel, manapság már azok is biztosan tudnának csomó sérelmet sorolni. A jelenkori trendek kitenyésztették a legkárosabb, legtoxikusabb típusokat, és az a helyzet hogy egyre többen lesznek. Csúcsra járatott egó és feljogosítottságérzet, senkit és semmit nem tisztelnek a saját piti kis vágyaikon és érzéseiken kívül. Folyamatos hazudozás, tiszteletlenség és a megideologizálása annak, hogy milyen aljasságot ő miért tehet meg gyakorlatilag bárkivel, és miért a másik lesz a hibás mindenért. Sokszor zéró empátia, teljes embertelenség a felszín alatt, mindezt nagyon jól elfedve hazug álarcokkal. Persze az őt ért legapróbb vélt vagy valós sérelmeket primitív vadállat módjára azonnal megtorolná, ha tehetné. Folyamatos hazug és inkorrekt játszmázások, sértettség, manipuláció, passzív agresszió. Egó, felszínesség, látszat élet fenntartása, elvtelenség és képmutatás, bárkit és bármit beáldozva a saját aktuális érdekei és vágyai, érzései mentén.

Becsüljétek meg nagyon a normális nőket, ha találtok egy olyat! Kincset érnek manapság :)

dec. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%

Világ életemben sikertelen voltam a nőknél. Nem vagyok csúnya, nincs rossz testem se, egyszerűen gondolom maga a kisugárzásom nem tetszik nekik. Nem vagyok az a nagy dumás vicces fazon, inkább csendes, magamnak való.

De a saját sikertelenségemért sosem okoltam a nőket, szóval a rossz tapasztalat sztem csak duma. Ahhoz egy olyan alap jellem is kell, h vki megutálja a nőket. Kisebbségi komplexus és hasonlók, amik sztem simán lehetnek veleszületett pszichológiai problémák is.

dec. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Anyakomplexus. Találkoztam már olyanokkal akik szerencsétlenek voltak párkapcsolat terén, de ha rendben volt a családi háttér, sosem hibáztatták/alázták meg a nőket érte. Az adott egyént nem kedvelték, de nem azért mert nő.


Ahol viszont a családi háttér nem oké (nem kapott elég figyelmet az anyjától/verte), ott majdnem hogy mindig még akkor is ha párkapcsolata volt - és általában az sem egészséges.

dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "így születtek" kijelentés nagy hülyeség. Senki nem születik úgy, hogy utál valamit/valakit. Tapasztalatok alapján alakul ki, de az is gyakori, hogy kiskorától fogva lássa a szüleitől, folyamatosan ezt hallja, rosszabb esetben még fel is néz az adott személyre, persze, hogy ugyan azt csinálja ő is. És aki nem egy beszűkült látókörű idióta, aki be képes belátni, hogy amit csinál mind másokra mind saját magára nézve káros, az bwf
dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Termèszetesen senki sem születik ìgy. Viszont itt a gyakorin ha valaki kritikàt fogalmaz meg a nőkkel szemben akkor azonnal leincelezik ès kb ùgy van beàllìtva, hogy a pasi csak kitalàlja ezeket a sztorikat, mert utàlja a nőket. Magyarul nincs is oka rà csak utàlja a nőket.


Nyilvàn, hogy azèrt mondja amit mond mert negatìv tapasztalatai voltak. Ilyenkor jön a na màr megint egy incel, jaj ide jàrtok pityogni, nem kell nektek nő, nőgyülölő, rossz helyen keresel stb...


Az egyszer nem hangzik ilyen esetben el, hogy sajnàlom a negatìv tapasztalatodat. Megèrtem, hogy ez a vèlemènyed ezek utàn. Vagy igen sajnos vannak ilyen nők ès te sajnos pont őket talàltad meg..


Mert ebben benne lenne, hogy igen èrtjük ès làtjuk, hogy mièrt gondolod ezt. Ehelyett egy vissza tàmadàs, kontràzàs, ledegradàlàs, ès a pasi a hülye akkor is, ha 10 nő hazudott neki ès àtverte ès ezt a pasi nem hagyta mondjuk szò nèlkül.

dec. 21. 11:35
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
Túl sokat várnak a nőktől, az elvárásoknak meg a nők nem felelnek meg. Ő meg lehet, hogy keveset ad, csak vár, vár, hogy a nő teljesítsen. Aztán persze panaszkodik.
dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%
Vagy ilyen hagyományos szerepre akarja kényszeríteni a nőt. Adja fel a saját igényeit, fakanál, porszívó a barátod és hallgass a neved.
dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez már nagyon fiatalon kialakul, olyankor még sehol nincs a párkapcsolat. Hallod apukától, a sütyü haverodtól, olyan "igazi férfiak"-tól. Szeretnél te is olyan lenni, ezért ismétled addig, míg meggyőződéseddé válik. Ha már felnőttként szerzel rossz tapasztalatokat azt nem húzod rá egy egész nemre. Ha "a nők" olyanok lennének amilyennek te látod őket, egy férfi sem élhetne boldog párkapcsolatban. Hisz nekik is "egy nő" a párjuk. Szóval ne a nőket ekézd, válj olyan férfivá, hogy érdemes legyen veled foglalkozni.
dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!