Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted azok a fèrfiak akik...

Szerinted azok a fèrfiak akik a nőkről panaszkodnak ìgy születtek vagy pedig rossz tapasztalataik, èlmènyeik voltak a nőkkel ès ezèrt alakult ki a negatìv vèlemènyük a nőkről?

Figyelt kérdés

#Negatìv vèlemènyek a nőkről
dec. 21. 08:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10# Te pedig vàllj olyan nővè akièrt èrdemes erőfeszìtèseket tenni. Ès szòlj a többi nőtàrsadnak is, hogy bizony nekik is kell vàltoztatni mert nem tökèletesek ès nem csak a fèrfitől kell vàrni mindent.
dec. 22. 08:15
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
Azért nem tudom egyesek milyen álomvilágban élnek manapság. Ha valaki nem bízik a nőkben annak többnyire mindig a rossz tapasztalatok és az előítélet lesz az oka. Azért az ne legyen már akkora elvárás, hogy ne csaljon meg, ne akarjon kiforgatni a vagyonodból, emberként tekintsen rád, ne bántalmazzon érzelmileg, ne játszmázzon és ne hazudozzon. Egyre több helyen látom ezt hogy amikor emberek jogosan panaszkodnak a nőkre, megjelenik az ellenoldal. És nem az hogy beismeri hogy sok lett a nők között is az aljas és romlott, hanem még megindokolná miért a panaszkodóban vagy áldozatban van a hiba. Csakhogy én ezt már nem veszem be, ahogy sokan mások se, akik megjárták velük.
dec. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11, 12, pont, hogy a valóságban élünk. Teljesen igaz, nőben is, férfiban is van mindenféle. De attól még nem a nők meg nem a férfiak olyanok, ezért nagyon gáz egy kalap alá venni egy nemet. Az ilyen fokú gyűlölködés véletlenül sem a másikról - pláne nem egy egész nemről szól, ez arról szól, aki mondja. Engem is kezeltek már méltatlanul, velem is játszottak hinta-palintát, de magamat röhögném pofán ha ezért leírnám a férfinemet. Tudom onnan nézni, hogy belefutottam, legközelebb jobban figyelek. :)
dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ja, 10. voltam. (13.)
dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

13-as én ezt elfogadom neked, és örülök hogy nem vagy előítéletes a teljes férfi nem felé. Én se a teljes női nem felé, és ugyanúgy hibának tartom azt, ha valaki igen. Sőt, még azt is sajnálom hogy téged barmok hintáztattak, együttérzek veled ezek valóban rossz dolgok.


De ha tied a 10-es válasz akkor van itt egy kis ellentmondás. Szóval te nőként azt javasoltad a férfiaknak hogy ne a nőket ekézzék, hanem váljanak olyan férfiakká, hogy érdemes legyen velük foglalkozni. Ellenben te nőként nem ugyanezt tanácsolod magadnak, hanem hogy szelektálj jobban. Tehát a férfiak ha nőket hibáztatnak akkor nekik kell jobbá válniuk, ha pedig nőként férfiakat hibáztat valaki az szintén a férfiak hibája és a nőnek ügyesebben kell szelektálnia? Vagy hogy is van ez?

dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15, az olyan férfiaknak javaslom ezt, akik "a nőket" ekézik. A hinta-palintában meg vastagon benne voltam, nem azért mert én tettem, hanem mert eltűrtem. És igen, férfinak-nőnek nagyon kell figyelni, nem szabad becsapnunk saját magunkat. De még egyszer mondom, itt a lényeg a nőgyülölet. Vannak férfigyűlölő nők is, ha ez segít valamennyit, ott ugyanezt le szoktam írni fordított előjellel. Bocs a hasonlatért, de ha engem egy kutya megharapott, nem fogom az összes kutyát gyűlölni, de ezután jobban figyelek. És ugyanúgy sértő a nőket degradálni mint a férfiakat, arányaiban kb. egyforma a szelektálandó. Te is csalódtál már haverodban, én is barátnőben, mégsem gyűlöljük a saját nemünket sem.
dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

13-as ès mi van akkor, ha mindig abba futsz bele, hogy aki tetszik külsőre ès normàlis belsőleg az foglalt. Ìgy àllandòan abba futsz bele, hogy ha olyan lànyt szeretnèl aki tetszik külsőre neked az pènzèhes, felszìnes ès csak èrdekből van veled. Amint nem adod meg neki anyagilag, szòrakozàsban azt amire ő vàgyik akkor jobb esetben közli, hogy el hagy tèged egy màsik pasièrt. Rosszabb esetben megcsal, elàrul ès ùgy hagy el.

Ha ebből eleged van akkor össze jössz egy olyan nővel aki nem tetszik ès nem vonz külsőre, de talàn belsőleg normàlis lesz.



Az is furcsa, hogy sok nő szìdja itt a gyakorin a magyar fèrfiakat, hogy milyen szarul nèznek ki, nem fèrfi stb.. Ehhez kèpest a legtöbb nő pàrkapcsolatban van mert kell a tàmasz, a segìtsèg stb..

dec. 22. 12:40
 18/21 anonim ***** válasza:
Ej, a szómenésem megint előjött, szóval a válj olyan férfivá arról szól, hogy egy nőgyülölő mellett fixen nem marad meg nő. Miért is maradna? :)
dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyszerre írtunk, akkor mondom tovább :)

Figyi, senki nem ígérte, hogy kinézel valakit és pikk-pakk, megy minden mint a karikacsapás. Pont annyira jogod van válogatni férfiként mint a nőknek. És pont annyira jogod van vigyázni is magadra, ha látod, hogy bántanak, használnak, lépj egy hosszút. Ne a kudarcaidat számold és abból általánosíts, a munkahelyedről is kilépsz ha rosszul érzed magad. Becsapni meg csak akkor tudnak nagyon, ha sokáig ringatod magad álomvilágban. Ha már az első jeleknél hallgatsz magadra, hogy ez neked nem jó, nem tudsz eljutni odáig, hogy valaki lekopaszt, földbe döngöl, hisz időben megszabadulsz tőle. Hidd el, csak az igazán szerencséseknek sikerül fájdalmas tanulás nélkül megtalálni azt akivel majdnem minden klappol. Nem azért mert a nők szemetek, hanem mert sok az önző ember. Nő is - férfi is.

dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

20# Ha az első jelnèl, megèrzèsnèl lèpnèk akkor kb 1 hònapnàl hosszabb kapcsolatom nem lett volna. Ugyanis mindig elő jött valami olyan dolog aminèl màr rossz èrzèsek voltak bennem. Ezek többnyire a megbìzhatatlansàg miatt voltak.

Kèsès, azt mondom hìvlak , de nem hìvlak, azt mondom ìrok, de nem ìrok, felszìnessèg. Igèrek valamit, de nem tartom be. Tőled elvàrom, hogy legyèl milliàrdos, de te ne ìtèlj el engem, hogy èn nem vagyok ès ne is vàrd el tőlem. Erről egy könyvet lehetne ìrni.



A kèrdèsem csupàn arra akart ràvilàgìtani, hogy amikor egy fèrfinak negatìv vèlemènye van a magyar nőkről annak oka van. Mint sahogy làtod a szavazàson is a negatìv tapasztalatok miatt àllnak negatìvan a nőkhöz ès nem szòrakozàsbòl.


Amikor randizol 10 nővel ès mind a 10nèl elő jön valami olyan negatìv dolog ami miatt nem folytatjàtok akkor nehèz pozitìvan làtni a nőket.


Ha lenne 10 negatìv ès 10 pozitìv èlmèny akkor tudnà a fèrfi, hogy ha èppen most egy negatìv tapasztakata van legközelebb van esèly a pozitìv ra is.

dec. 22. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!