Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel,hogyan erösitheném...

Mivel,hogyan erösitheném magam lelkileg?

Figyelt kérdés
dec. 21. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy kicsit pontosítanál?
dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Támogató, empatikus környezettel. Ez a legfontosabb.
dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem merek konfrontálódni,sem a csládtgjaimmal sem senkivel, holott tudom nekem van igazam!
dec. 21. 17:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kettes válaszomat tudom ismételni. Önbizalomhiányod van, ami a mérgező környezetnek köszönhető.

Ezt a társaságot kell otthagyni minél hamarabb és segítővel feldolgozni a traumákat, amiket okoztak. Más út nincs.

dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ShadowGanxter ***** válasza:
Konfrontálódj akkor magaddal, majd beszéld meg azokkal, akikkel lehet normálisan.
dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen , pszichológuson én is gondolkoztam már!

Túl sok bennem a ki nem mondott szó,a sok elfojtott fájdalom!

dec. 21. 17:37
 7/12 anonim ***** válasza:
dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én az önismeretet és a pszichológiát tudom ajánlani. Ha megismered magadat, mire hogyan és miért úgy reagálsz ahogy, akkor egyrészt az már magában is ad némi önbizalmat, másrészt megadja a lehetőségét hogy tudj rajta változtatni.
dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Önismeretet hogyan?
dec. 21. 19:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Pszichológián keresztül :) Vannak egyébként direkt önismereti könyvek is, de kezdetben akár cikkek is megfelelőek, csak ne valami bulvármédiás lapozós, hanem lehetőleg szakértőtől.

Dióhéjban a lényege annyi, hogy rámutatnak dolgokra benned, mi miért és hogyan alakult ki benned, és ezáltal tudod formálni is. Meg minél inkább ismered a valódi önmagad, annál inkább tudatossá is tudsz válni, hogy mi az ami igazán neked való. Ahelyett hogy csak sodródnál az árral.

dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!