Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet lelkileg feltolto...

Hogyan lehet lelkileg feltoltodni?

Figyelt kérdés
Nagyon kiegettnek erzem magam, motivalatlannak, szetcsuszottnak, uresnek. Mostmar egy ideje ez van, es nem tudok egyszeruen ebbol kilepni. Konkretan abbol all az eletem, hogy dolgozok eszem, alszom. Azokon a napokon mikor nem dolgozom csak fekszem, kutyat setaltatok, sorozatot nezek stb. Keves baratom van, de alapvetoleg elvagyok egyedul, csak most ugy erzem, hogy az eletem egy ertelmetlen semmi. Neha elszoktam menni a keves haverommal bulizni es ez altalaban jol szokott elsulni, mindig feldob, akar hetekre is. De most...a buliban elvagyok, jol erzem magam, de aztan masnap mar ugyanugy uresnek erzem magam.
2023. okt. 29. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell kitapasztalni, hogy lelkileg mi tölt fel téged.

Engem pl. természetben való séta, zenék (meditációs, latin, viking, disco), olvasás, testmozgás, régi emlékek nézegetése fényképen és van, hogy filmezés is.

2023. okt. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat,családalapítás.Nem véletlen nem egyedül élnek az emberek. Nem lehet a végtelenségig sorozatokkal elütni az időt.
2023. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szórakoztatsd magad. Télen/ősszel egyébként is búvalb@szottabbak az emberek. Ilyenkor jót tesz a mozgás, hangulatvilágítás, vagy csak ha új dolgokat fedezel fel, kihozod magad a komfortzónádból.
2023. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!