Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jó az embertűrő-képessé...

Milyen jó az embertűrő-képességed?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy skálán 1-től 10-ig, ahol 1 - senkit nem viselek el, és 10 a mindenkit elviselek bármit is csinál.


Bazi nagy a közfeszültség, mindenki idegállapotban van, és tapasztalatom szerint ez ott csattan amikor a másik ember dolgait el kell viselni a boltban, az utakon, otthon...stb.


Tehát hova raknád jelenleg az embertűrő-képességedet a skálán?

Plus egy: változott-e ez nálad az elmúlt évben, az elmúlt 3 hónapban, elmúlt 1 hónapban?


Plusz még annyit írj oda, hogy hol laksz: falun/tanyán vagy kisvárosban vagy nagyvárosban


dec. 21. 19:43
1 2
 1/14 Pénzes Proli ***** válasza:
100%

4/10

Rettenetesen irigy és kicsinyes vagyok (akkor is, ha nincs okom rá), de megpróbálok rendes és segítőkész lenni. Általában otthon kap el a gyűlölet, bár azt nem látja senki.

dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kitana. ***** válasza:
100%
Kb 8/10, túl sok dolog nem tud felbosszantani szerencsére :D Ami igen, az is változó, nyilván van, hogy rosszabbul kelek és zavar valami, ami máskor nem. De ha van valami, általában csak elkönyvelem a másikat egy retardáltnak, de a hangulatomra nincs befolyással. Fővárosban lakom, annyiban változott, hogy évekkel ezelőtt rosszabb volt, valószínűleg mert eleve gyakrabban volt rosszabb kedvem.
dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 3 és 4 közé tenném. Egyébként is egy csöndes, magamnak való, szociális fóbiás alkat vagyok. Ha még toppon is lennék, max a 6-os alját súrolnám.
dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Személyfüggő.


A 3 éves unokahúgom csináljon bármit, elviselem.

Egy random vadidegen ember elkezd ordibálni velem az utcán, nyilván odamegyek én tarkón verem. (még nem fordult ilyen elő, de kitudja mit hoz az élet.. :D)


Alapvetően nehezen lehet kihozni a sodromból, mellette türelmes és rettentően nyugodt vagyok. Mindig is ilyen voltam, de az utóbbi 1-2 évben látszik ez meg igazán, mióta komolyabban az edzést és rájöttem, hogy le kell szarni mindenki magasról és magaddal foglalkozni.


Nyilván vannak otthon nézeteltérések, mint mindenki másnál. De ott sem ordibálok, hanem érvekkel elmagyarázom, hogy ez meg az miért van, ennyi. Az utakon pedig fel sem fogom, hogy az emberek miért idegesek. Van értelme azért felidegesíteni saját magad, mert XY ember 80 helyett 70-nel megy? Nincs.

Az emberek annyi felesleges dolgokon idegeskednek, hogy az valami hihetetlen.


Falun lakom, de az időm elég sok részét városban töltöm.

dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1/10.

Igyekszem visszavonulni, és mindenkivel csak minimális kontaktot teremteni, pont azért hogy megmaradjon a nyugalom és béke.

Pesti vagyok.

dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudok abban a rendszerben gondolkozni és úgy válaszolni, ahogy a kérdező szeretné.


Ugyanis aki asszertíven kommunikál, korrekt, emberi, tisztességes, azokat 10-essel illetném.

A frusztrált, magyarsavankás, konfrontatív, ideges, ellenséges, arrogáns, érzéketlen, ítélkező, lekezelő embereket pedig 1-essel Vagy inkább nullával. Ez a ma elterjedt ellenséges, arrogáns, indulatos, frusztrált, idegbeteg embertípus nálam zérótolerancia, mindent elkövetek, hogy kizárjam őket az életemből.


De aki szimpatikusan, udvariasan, tisztelettudóan viselkedik, őket nagyon respektálom.


Amúgy a fővárosunkban élek. A fenti embertűrőképességem eléggé konstans, a személyiségem része jó ideje.

dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megítélni, alárendelődő vagyok, így a nagyon-nagyon agresszívek kivételével elviselek sokmindenkit.
dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7/10

Emberekkel dolgozom nap mint nap, évek óta. Alapvetően nincs velük bajom, csak a nettó hülyeség és nemtörődömség bosszant fel, de ezt is jól tudom kezelni, legalábbis kifelé. Privátban kipuffogom magam, de kifelé higgadt maradok, bármi is történjen. Mindenki megérdemli, hogy emberként legyen kezelve, nem egy szakadt rongyként.

dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

10/10

Csak azokat az embereket nem bírom, akik nem is ismernek, de már gyűlölködnek. Na akkor úgy vagyok hogy kötelet rá. Rengeteg embert kinyírnék persze csak virtuálisan élőben soha nem tennék ilyet. Ilyenek a visszaeső bűnözők, a másoknak ártó emberek. Nem is értem ezek minek vannak a földön. Csak ártó paraziták senkinek se hiányoznának és semmi pluszt nem tesznek a társadalomhoz.

dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

4/10

Alapból toleráns és megértő vagyok egy darabig, de a környezetkárosítás illetve a társadalmi egyenlőtlenség olyan szinten dühítenek, hogy arra szavak nincsenek, és mivel ezek mindennapi, elég komoly problémák, amiket a környezetemben is tapasztalok sajnos, így rettentően frusztrálnak és irritálnak.

dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!