Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt van az év legcsodásabb...

Itt van az év legcsodásabb időszaka, a fények, szeretet, a csoda ünnepe, hogyan lehet mégis akárkinek rossz a kedve?

Figyelt kérdés
dec. 22. 05:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%

Nemrég értem haza a munkából, én tuti minden egyes napot kiakarok mostantól élvezni január 2.-ig.

Elég húzós év áll mögöttem, mostmár jöhet a lazulás.

dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
56%
Nincs kivel járni a "hófödte" parkokat.
dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
56%
Én a depresszió szemüvegén át látom, szemlélem a világot, úgy meg nem minden csili-vili :/ Amit meg az váltott ki, hogy a barátaim, mindegyik min. 5 éves barátság volt, sorra szívódtak fel, párkapcsolatom sosem volt még, ilyenkor pedig ezen kettő hiányával csak még jobban szembesülök, afféle slusszpoénként. A család egy része is nyaggat az utóbbival, főleg az év ezen időszakában. Szóóval, ja..
dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Ha pár nappal karácsony előtt meghalna egy nagyon közeli, szeretett családtagod (pl. szülő, gyerek, házas/élettárs stb.) akkor felhőtlenül boldog tudnál lenni?
dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Csoda, szeretet ünnepe. Ajánlom szíves figyelmedbe a családok nagyrészét, ahol kötelező pofavizit van, amire mindenki elmegy, mindenki utálja, és mindenki kibeszéli a másikat :D
dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan tapasztaltad, hogy rossz volt a kedve valakinek, azért született a kérdés? Ismered az illetőt? Érdekes lenne, ha leírnád az esetet, lehet, hogy te magad is rájönnél, hogy vajon miért volt rossz kedve.

Ugyanis ahány ember, annyi élethelyzet. Pl. vannak akik fájdalommal élnek. Persze, hogy átjárja őket is a karácsony hangulata, de azért mégsem tudnak elfeledkezni a fájdalmukról. Nem csak idősekre igaz ez.

Az is lehet, hogy valaki azért rosszkedvű, mert megbántották. Rengetegen bántják egymást.

dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Gondold el, ha valakinek meghalt valamilyen hozzátartózója, akárcsak évekkel korábban, de egész életében addig együtt készültek ünnepeltek, élték meg ezt az eseményt. Soha többé nem fogja tudni úgy "ünnepelni" a karácsonyt.

És ezen túl is lehetnek azért okok.

dec. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
58%
Olyan párok is vannak akiknél most bizonyos szempontból "mosolyszünet" van, mert így jött ki a lépés, pont ünnepek előtt.
dec. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!