Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire utalhat, ha valaki egy...

Mire utalhat, ha valaki egy 1-2 hetes ismeretségre alapozva felmondja az állását és az albérletét, hogy pár hónapon belül az új párja városába költözhessen?

Figyelt kérdés
Emellett nagyon nehezen viseli a külön töltött időt (jelenleg még ugye távkapcsolatról van szó), egyszer kétszer még úgy is fogalmazott, hogy kvázi fizikai fájdalmat érez, ha nincs együtt a szerelmével. Emellett nehezen viseli (csalódott/ideges lesz), ha egy találkozó esetleg elmarad vagy rövidebb a tervezettnél.

dec. 17. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Arra hogy nagyon szerelmes?
dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Pszichopata.
dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Leginkább arra hogy szar állása és albérlete van.
dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem egészséges,ez túlzott ragaszkodás.Az illető nem áll két lábbal a realitás talaján.Jönnek majd a problémák,beteges féltékenység,kisajátítás,ha valami nem úgy sikerül,akkor agresszív megnyilvánulások.És lehet magyarázni a szerelemmel,de ettől még nem lesz pozitív.
dec. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Beteg.
dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Kérdés alapján nagyon bátor és naív, kifejtés alapján még kisgyerek is mentálisan
dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Szélhámos.
dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

A 3. és 6. válasz lehet a legközelebb. Ezekre utalhat.

Csak kellett egy jó érv, egy jó indok, hogy otthagyja a fostengert.

dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mentálisan problémás, nem is kicsit.


Túlkötődő. Felejtős az ilyen rátelepedős ember, az meg külön szép, hogy munkanélküliként cuccolna a másikhoz.


Egyik nagyobb redflag, mint a másik :D

dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%

#9 honnan tudnád ezt bizton állítani egy olyan emberről, akit még csak soha nem is láttál? Szíve joga eldönteni, hogy mihez kezd az életével.

Elég béna indok munkáltatónak ilyet mondani, hogy 1-2 hét alatt szerelmes lettem ezért költözök, felmondok :D

De nem hiszem, hogy nem volt meg rá az oka. Legyen az otthoni, munkahelyi probléma.

Egy pár helyről én is leléptem, ahol már gyomorideggel jártam be dolgozni. Az albérlet is lehetett sz@r, drága. Szóval nem mondanám 100%-ra mentális betegnek azt, hogy valaki talál egy kis menekülőt ezekből, és lelép.

De alap dolog, ha valaki lelép, azt utálni kell. Magyarok vagyunk, alap dolog mindenért panaszkodni, gyűlölködni, utálkozni. A toxic embereket leszámítva a mai napig hiányzik 1-2 ember a melóból, viszont tudom, hogy jobb így nekem és másoknak is. Majd rájön magától, hogy elhamarkodottan döntött vagy sem.


(Pontozásnál félrenyomtam)

dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!