Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha folyamatosan rajta vagyok...

Ha folyamatosan rajta vagyok a tudatos álmodáson mennyi időn belül fogok bele kerülni?

Figyelt kérdés
Régóta próbálkozom már a tudatos álmodással de eddig még nem sikerült sajnos nem tudok álomnaplót írni mert egyáltalán nem emlékszem már 2 napja az álmaimra, szerintem ha egy nap 10-20-szor végzek valóság teszteket előbb utóbb tudatosan fogok álmodni.

dec. 22. 11:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindenkinek jön össze.
dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
A reális kérdés nem az, hogy mennyi időn belül lesz, hanem hogy lesz-e. Nem lehet tudni, van, aki nem álmodik úgy, vagy csak tök véletlenül. Ez a közhiedelemmel ellentétben egyáltalán nem feltétlenül irányítható.
dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De miért?:D
dec. 22. 11:33
 4/27 A kérdező kommentje:
#2 és mivel lehet meg tudni hogy egy embernél nem működik? Sokat gyakorlok és nem jön össze ? Vagy hogy lehet még kideríteni hogy én nem tudok úgy álmodni
dec. 22. 11:34
 5/27 anonim ***** válasza:
54%

Mivel ez nem egy egzakt képesség, így ja, próbálkozol, és nem jön össze. Lehet, hogy egyszer majd álmodsz tudatosan, akkor is, ha nem volt szándékod. Ez nem igazán fejleszthető képesség.

Amúgy miért lényeges, hogy tudatosan álmodj? Mire jó az?

dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%
Én szoktam néha tudatosan álmodni. Olyankor random emberekkel szexelgetek amerre csak járok.
dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Kiélhetem a vágyaim például crushommal szex vagy olyan dolgokat amit a valóságban nem lehet például bankrablás szexuális erőszak stb
dec. 22. 13:47
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vágyom rá!Nekem volt hogy előfordult de amint tudatosult bennem hogy mi a szitu felriadtam.Ám alvási paralizis után volt legtöbbször.Az éveken keresztül volt szinte minden másnap.Maga volt a pokol..örülök hogy egy ideje nincs.Ijesztő.
dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
38%

#7:

Ha neked ilyen dolgok járnak a fejedben, akkor inkább pszichológus kéne, de nagyon gyorsan.

dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Amint meglátom leírva ezeket a szavakat hogy crushom meg toxikus,vagy hogy pszichológushoz kell járnom,vége is van.Tudom hogy egy animére a faxát verő 20éves retardált.Unalmas...crushommal sex meg szexuális erőszak???Rohadt egy generáció a tiétek.Toxikus vagyok mi???
dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!