Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mi lehet az oka, hogy...

Vajon mi lehet az oka, hogy így év végén ünnepekkor évek óta depressziós és lehangolt vagyok és gyakran jut eszembe az elmúlás és milyen rövid az élet?

Figyelt kérdés
amíg más Karácsonykor, Szilveszterkor boldog, vidám én szorongok...
dec. 24. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Valószínű szomorú vagy,nem jöttek össze olyan dolgok amiket szerettél volna,esetleg úgy érzed nincs tàrsasàgod,minőségi kapcsolat az életedben.Sok oka lehet
dec. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Túl sokat gondolsz magadra.
dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Örülj neki, hogy csak ilyenkor, én az év összes napján az vagyok, most főleg.
dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Rövid bizony. Ezért kell dolgozni minden nap azért, hogy megtöltsd számodra fontos dolgokkal.
dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is gyakrabban, nem csak év vége felé. Ugye ilyenkor az elmúlt évre vagy évekre gondol sok ember, hogy milyen volt.

Változtatnod kell, továbblépni és nem azon agyalni, hogy mit kellett volna másképp csinálnod. Mert azon ami már megtörtént nem tudsz változtatni. Csak azon tudsz, ha megint megtörténik próbáld meg nem elkövetni ugyanazt a hibát.

Gondolj inkább a jelenre és a jövődre, mi az ami előre vihetne emberi kapcsolatokban vagy anyagiakban.

Boldog karácsonyt!:)

dec. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én egész évben ezen szorongok
dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert itt vagyunk a sötétben folyton, bár legalább nincsen kánikula, tehát van jó oldala is. Ilyenkor van az év legsötétebb időszaka, aztán hosszabbodnak a nappalok. Ezért a zene, fénydíszek az utcán, filmek, társaság, illatok, jó hatásúak. A túl sok kaja nem mindig.
dec. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Senior Séf ***** válasza:
93%
Magányos vagy, és az ünnepek közeledtével ez hatványozottan tör rád. Nem véletlen, hogy az öngyilkosságok száma ilyenkor ugrásszerűen nő.
dec. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem magányosok is nehezen viselik, sok a szakítás is emiatt. Épp ez az hogy a magányosokban nem ezt kellene erősíteni hogy ők tehetnek róla mert minek merészeltek magányosnak lenni. Természetes folyamat hogy ilyenkor sokan kedvetlenebbek, családokban, pároknál is több türelemre van szükség.
dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi szeretjuk egymast a ferjemmel, de fobiasan utaljuk az unnepeket. Mikozben elegge unneplosek vagyunk. Jokedvunkben, vakacion, amikor oszinten, magatol jon, tudunk nagyon unnepelyesek lenni. Ilyenkor szamolunk, varjuk, hogy vege legyen.
dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!