Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok mindenen fanyalgok, nem...

Sok mindenen fanyalgok, nem vagyok mosolygós, nem tudok olyan széplélek lenni, mint több ismerősöm, lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nem mindenen fanyalgok, de azért elég sok mindenen. Van, ami nekem is tetszik, van, ami meghat, van, amit szépnek, értékesnek találok.

Emberek közül is...több a nem szimpatikus, mint a szimpatikus. Ez nem látványos, nem osztom meg mindenkivel kéretlenül az első pillanatban, hogy nem nyerte el a rokonszenvemet, ne így képzeljétek el. Csak egy érzés bennem. Nem szoktam olyan cukrosan kedves lenni azokhoz se, akiket szeretek.


dec. 25. 03:02
 1/4 anonim válasza:
72%

Talán nagyon érzelmes ember vagy, pont mint én. Én is sok mindenen van, hogy húzom a számat. Nem vagy egyedül! 😊

Mi az, amit szépnek, értékesnek találsz? Ha abban örömöd leled, próbáld meg azt megragadni! És tudom, közhely, de próbáld mindenkiből kinézni a legjobbat! Van úgy, hogy az első benyomás nem jön be, de lehet, hogy igen! Mindenesetre mosolyogj, tudom, nehéz lehet, de ez egy gát, amit le lehet küzdeni és le is fogod tudni! Amit mások felé sugárzol, úgy fognak majd rád is visszasugározni, engem ez motivál!

Remélem, valamit tudtam segíteni ezzel! 😊

dec. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért zavar, hogy ilyen vagy ? Vagy ezzel együtt jár az is, hogy (akár) enyhén depressziós lennél ? Egyébként nők hajlamosabbak arra, hogy nyalyasabbak legyenek ismeretlenekkel, de belőlem ez hatalmas energiát emészt fel, ha így kell tennem, márpedig van rá tendenciam sajnos, pláne 12 órában munkahelyen. Bár szerencsére elég mobilis a munkám, megvalaszthatom sokszor hogy mikor akarok emberek közé menni gepbeallitokent, de még így is eszreveszem, hogy kell heti legalább 1 nap emberek nélkül. A 2 hetes itthonlét pedig nekem teljes nirvana. Vicces lehet, de olyan szinten fel tudok toltodni ilyenkor, hogy kevés dologra tudnám azt mondani, hogy képtelen vagyok rá. Azt hiszem elintezhettem volna annyival is, hogy introvertalt vagyok, de nem teljesen mondanám magam annak.
dec. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thispain ***** válasza:
86%
Szerintem ne akard szépnek találni azt is, amit nem tartasz annak. Felesleges.
dec. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszinte vagy, nincs ezzel semmi baj.

Csak ne hagyd el hatalmasodni ezt az érzést, mert idővel magadra maradsz.

Próbáld megtalálni az egyensúlyt.

Sokszor jobb ha csöndben maradunk. Nem mondjuk el mindenről a nyers őszinte véleményünket.

Tapasztalatból írom.

dec. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!