Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendben van úgy határt tartani...

Rendben van úgy határt tartani, hogy nem olvasni el, mit írt a másik? A hangnem és téma ismerős, és ez nekem nem kell.

Figyelt kérdés

Családtag egyébként.


Ti hogy oldotok meg ilyet?


dec. 25. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiltod mindenhol és aztán magasról teszel az egészre.
dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
No contact az osszes platformon. ;-)
dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rendben van a részedről.

Nincs rendben a másik részéről.


Vannak emberek, akikkel lehtetlenség megértetni dolgokat. Akik nem látják meg magukat és emiatt téged okolnak. Ezekkel nem lehet mit kezdeni. Akárhányszor el lehet nekik magyarázni a tökéletes logikával minden irányból a dolgokat, nem fogják megérteni.


Tehát nem az a kérdés, hogy rendben van-e, hanem az, hogy ezt milyen mértékig tudod elvinni, mármint, hogy abból neked ne származzon kár. Például fog-e SMS tömkelegeket küldeni vagy ismerőseiden keresztül keresni. Mármint nem keresni, hanem zaklatni. Mert, aki nem érti meg a magyarázatokat és annak ellenére utánad jár, az zaklat.


Én is kellemetlen helyzetben vagyok, de én rá vagyok kényszerülve a helyzetre, nincs más lehetőségem.

dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy reális képed legyen a hangnemről (a témáról is valamilyen szinten), el kell olvasnod, akkor meg már mindegy, mert elolvastad, így nem is tudod eldönteni, hogy elolvasd-e, mert már elolvastad.
dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette, hogy beleolvasott és az első mondatok után nyilvánvalóvá lett előtte a hangnem.
dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!