Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarok közt mniért teljesen...

Magyarok közt mniért teljesen elfogadott a durva hangnem és a kifejezett illetve burkolt verbális agresszió?

Figyelt kérdés
Baráti társaságokban, munkahelyen, családi összejöveteleken egyaránt.
2018. szept. 13. 06:01
 1/9 nemaRendőrség ***** válasza:
59%

Mindenhol, nem csak a magyarok körében...

Ez is csak azt mutatja mennyire burokban élsz

2018. szept. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek vagyunk. Én is azt látom, hogy az emberek szinte megölnék egymást teljesen apróságok miatt is és folyton azt keresik hol balhézhatnak.
2018. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
A magyar ember maga a rák.
2018. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én normálisan viselkedek mindenkivel és általában velem is normálisan viselkednek :)
2018. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokan menőnek gondolják ezt a stílust, na meg van egy nagy "példaképe" az országnak, aki ezt élezi, és köszörüli állandóan a torkát ezen a témán.
2018. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hmmm.. mifelénk nincsenek ilyen emberek. Talán nem a magyarsággal van a baj, hanem a baráti köröddel?
2018. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3 Az önkritika jó, de engem ne nevezz ráknak.
2018. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs mindenhol. Sok országban éltem és dolgoztam eddig. Döbbenetes, amit egymással művelnek a magyarok. El kellene gondolkozni ezen.
2018. szept. 13. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fognak úgy kezelni egy külföldit, mint magukat, bizalmatlanságból és óvatosságból.
2018. szept. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!