Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, ami ha nem lenne az...

Mi az, ami ha nem lenne az életedben, nem tudnál nélküle élni, vagy nagyon megsínylenéd?

Figyelt kérdés
Örülök, ha nem a levegőt írjátok, nem is a teljes anyagi vagy más ellehetetlenülésre gondolok, ma van egy házad, holnapra elviszi az egészet a tornádó a fejed fölül. Ennél kicsinyesebb, nélkülözhető dolgokra gondolok.
dec. 26. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Humor és zene. Minden nehézségek ez segített át.
dec. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
A párom
dec. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Szabadidő.

Miota munka gyerek van en kb belepusztulok abba hogy nekem nincs semmilyen életem.

10 év alatt egy napot se voltam valoban szabad hogy azt csinqlok amit akarok. Es tervezni se lehet. Pl olyan sincs hogy csak ugy itthagyok mindent es kimegyek dolgozni kulfoldre meg bulizni élni vagy bármit.

Miota a telo a kezemben van már husszor szoltak hozzqm kértrk valamit vagy kell intéznem vmit vagy akármiert pattogni.

Semmilyen szabadidom sincs.

Soha.

dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem olyan szempontból "kicsiny" dolog, hogy sokan megvannak nélküle, de nekem ez a kert, a kertesház és a kisvárosi, falusias település. Akárhányszor bent vagyok Pesten és sétálok az utcákon, vagy akár egy-egy barátom meghív magához a lakására egyszerűen elfog a rosszullét, ha arra gondolok, hogy 5-10 évig, vagy akár véglegesen itt kéne laknom. Hónapokra, félévre kibírnám, élnék ennek az életmódnak az előnyeivel, de egyszerűen hosszútávon úgy érezném magam, mint aki béklyóba van kötve. Nem is érzem jól magam ott.

Sokan tudnak enélkül élni, sokak egyáltalán nem vágynak arra, amire én, mégis, ez nálam mindig is központi kérdés volt.

dec. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Zene
dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
párom
dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem is a humor
dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Természet, zene és humor.
dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésedben és a magyarázkodásodban van egy nagy önelletmondás, így értelmetlen az egész...
dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Humor és a szabadságom. Az emberek ártottak eleget,ők nem hiányoznak semmilyen módon.


F

dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!