Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy úgy érzem...

Miért van az, hogy úgy érzem túl jól mennek a dolgok, és ez szorongást okoz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mindent túl tökéletesnek érzek, és emiatt egy ideje rámtört a szorongás hogy ez nem marad mindig így, és előbb - utóbb vége lesz? Képtelen vagyok ezt a hülye gondolatot kiverni a fejemből. Más is érezte már ezt?
dec. 26. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez így is van, csak rágódni kár rajta. Nincs olyan élet ami végig napsütés. Amíg tart a jó, éld meg. Akkor lesz tartalék energiád a rosszabb eseményekhez is.
dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez után jön a mély lejtő... tapasztalat.
dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, és úgy sikerült ezt leküzdeni -valamelyest-, hogy tudatosítottam magamban, semmi sem tart örökké, legyen az rossz, vagy jó dolog. Bármilyen lehangoló is ezt leírni, kimondani, gondolni, sajnos ez az élet rendje.

Viszont az segít még ilyen helyzetben, hogy inkább éld meg a jelent, éld meg rendesen a boldogságot, örömöt, és ne hagyd, hogy az motoszkáljon benned, hogy egyszer vége lesz. Mert azzal időt veszel el a boldogságodból/-tól, és még rosszabb lesz.

dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!