Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma le büdös k*rvázta az egyik...

Ma le büdös k*rvázta az egyik vásárló a pénztárost a benzinkúton, mindezt ordibálva tette, engem pedig azóta idegesít a dolog pedig nem tudom az előzményeket. Miért idegesít ez?

Figyelt kérdés
Pedig nem is nekem szólt.
dec. 26. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

"Miért idegesít ez?"

. Mert nem léptél semmit.

dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Igy van. Mert nagy valoszinuseggel csak alltal ott ami elegge gaz.
dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Amugy halkan jegyzem meg, nem a te dolgod. Nem tudod a penztaros milyen volt, mi zajlott le. Ne dugd bele az orrod masok konfliktusaba, hacsak nem vagy te is resztvevoje vagy az egesz kontextust tudod tenykent.
dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Mert egy aljadék a szemed előtt adta ki a belső frusztrációját és hisztériáját egy másik emberen, aki a munkájából kifolyólag nem szólhatott, nem védekezhetett és te nem álltál ki ez mellett az ember mellett, hanem szó nélkül végíg nézted. A lelkiismereted+ igazságérzeted dolgozik jelenleg a szellemedben.
dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Egy ilyen éles konfliktus sokszor abban is nyomot hagy, aki csak kívülállóként nézi végig. Pláne, ha van véleménye, hogy melyik fél a bunkó és melyik az, amelyikkel minden további nélkül azonosulna.


Magyarul: ilyenkor az ember önkéntelenül beleképzeli magát annak a helyébe, akinek erkölcsileg igazat adna és hasonlóan fáj neki a bántás, mintha közvetlenül neki mondanák.

Ez ahhoz hasonló, hogy ha pl. valakinek betegségben meghal a gyereke, akkor egy gyerekes szülőt sokkal jobban felkavar a hír, mert önkéntelenül a helyébe képzeli magát és elgondolja, mit érezne, ha őt érné ilyen tragédia.

Nem tudom, érthető volt-e, nem vagyok a lélek szakembere, csak laikus módon próbáltam megfogalmazni ezeket.

dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerűen nem vagy hozzászokva az ilyen szituációkhoz, így fogalmad se lett volna mi a teendő.

Lépj túl rajta, nem rád tartozott. :)

dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Lelki ismereted nem hagy nyugodni , egy frusztrált bunkó ember gyalázta le ember társát aki az ő érdekében ált a pult mögött karácsony napján.
dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem nem bírod a tahó, kulturálatlan embereket. Ez normális.
dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk simán lehet, hogy direkte rosszul akart visszaadni, vagy ilyesmi. Nem árt résen lenni. Engem vert már át eladó. Mondjuk ez hangnem akkor sem elfogadható
dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
Ha ez megnyugtat, én múltkor egy Príma üzletben láttam egy szituációt, ami pont ugyanígy végződött, és az "kedves" eladó hölgy rohadtul megérdemelte, hogy ezt mondták rá.
dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!