Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma le büdös k*rvázta az egyik...

Ma le büdös k*rvázta az egyik vásárló a pénztárost a benzinkúton, mindezt ordibálva tette, engem pedig azóta idegesít a dolog pedig nem tudom az előzményeket. Miért idegesít ez?

Figyelt kérdés
Pedig nem is nekem szólt.
dec. 26. 20:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%

Na, le lettünk pontozva... :D


Örüljetek neki, ha titeket még sosem vert át eladó, kasszás... Bár valószínűbb, hogy csak nem vettétek észre. :D

dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Talán, mert (egyelőre még csak tudat alatt) frusztrál az, hogy egy kib***szott büdös balkáni pöcegödör lett ebből az országból.
dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
4%

11-es, nem vert át és nem is fog!


Látom, ahogyan lehúzza a vonalkódot, nem is árakat üt be, tehát ott csalás (legalábbis a pénztáros részéről) kizárt. Utána pedig bankkártyával fizetek, nincs pénzvisszaadás. Aki 2023-ban még készpénzt számolgat a pénztárnál, az meg is érdemli, hogy jól átb...ák!

dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindennapos esemény.


"Másokban riadalmat, megbotránkoztatást okoz." Szokták a pl. hírekben mondani.


Láttam hasonló jelenetet az egyik nagy élelmiszerüzletben. A vásárló fizet a kasszánál. A pénztáros visszaadja a vásárlónak a visszájárót. A vásárló egyből k*-za a penztárost. Biztiőr egyből ott termett, a hőbölgő elé áll majd kéri azonnal fejezze be! Csak ágaskodik tovább. A biztiőr hívja a rendőröket. 3 perc alatt kint voltak a rendőrök! Hőbölgőt megfogták, megbilincselték és betették a rendőrautóba. Közben jött az üzletvezető, egyből kassza zárás.

Azért ment a balhé mert a vásárló azt hitte 20.000-et adott a pénztárosnak. Valójában 5.000-et adott.

dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg egy balkáni pöcévé váltunk.
dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Vélhetően azért idegesít, mert a benzinkút által nyújtott szolgáltatásokat nem rendeltetésszerűen használta valaki, ráadásul arra sem vette a fáradtságot, hogy diszkréten "k@rv@zzon"!

Speciel, tankolni, benzinkút által forgalmazott cikkeket, élelmiszert vásárolni szoktam egy benzinkúton, - nem is szoktam keresni, ill. igénybe venni szexuális tartalmat hordozó tevékenységet, szolgáltatást.

Nyilván nem volt tisztában a nővel sikoltozó egyed azzal, hogy pontosan hol, ill. milyen dimenzióban van!

dec. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

14# Ide vezet, ha analfabétákra bíznak készpénzt!

Azt sem tudják, milyen összegű bankjeggyel fizetnek... :D

dec. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
"Aki 2023-ban még készpénzt számolgat a pénztárnál, az meg is érdemli, hogy jól átb...ák!" Az ilyen 13-as válaszoló és társai végett halad jó tempóban a készpénz kiszorítása. Majd ti is rájöttök hogy akkor lesz csak igazán kutyavilág ha már tényleg nem lesz kézzel fogható pénz.
dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
47%
Hát ez Magyarország meg a népe.
jan. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
50%
nyakon kell vágni az ilyet.
jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!