Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » T1 hogyan reagáljátok le, ha...

T1 hogyan reagáljátok le, ha egy vevő, akivel még meg is alkudtatok, az utolsó pillanatban eláll az üzlettől?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezem, hogy végül mi nem hozta a szükséges pluszt, ami miatt elállt? És elfogadom a nemet.
2023. febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez eléggé összetett kérdés. Valszeg utánanézett az áraknak, kapott tanácsot, stb. Esetleg egy ismerőse beszélte le róla, vagy kapott jobb ajánlatot. Én hardveraprón szoktam néha vadászni, de mielőtt kimondom, hogy: KELL!, addig szakvéleményt kérek. Utána viszont nem csinálok segget a számból. Remélem segítettem.

Utolsó utáni pillanatban nem mondja le senki, akiben létezik gerinc.

2023. febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ameddig nem fizetett, addig nem nagyon veszem komolyan, addig senki nem vevő, csak érdeklődő.
2023. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szólok a haveroknak és laposra verjük.
2023. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D
2023. febr. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!