Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Így utólag mit gondoltok...

Így utólag mit gondoltok Czibókról?

Figyelt kérdés
Ugye igaza vagy semmit halotról, egy darabig normális embernek tűnt nekem, még intelligesnek is deee. Edző is volt és elég sok 20 éve elavult butaságot mondott videókban, a paraszt ketogénje volt a kedvencem. Halála előtt nagyon kezdett elbutulni csóró. De a nője sem volt a helyzet csúcsán, fitnessz ide vagy oda, az olyan megszólalásaival hogy "Nem eszem kenyeret mert nem kell a szervezetnek" mi nem kell belőle pontosan?.. Lacinak amúgy minden fájt kb, a fiatalság és még sorolhatnám, a csajozós videói voltak a kedvenceim.
dec. 27. 11:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Halottról'
dec. 27. 11:23
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Nekem hiányzik, önmagát adta, jó ember volt szerintem.
dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Edzőnek nem bérelném, pont azért nem mert hazánkban elavult dolgokban hisznek máig. Inkább utána olvasok a dolgoknak mintsem edzőnek fizessek.
dec. 27. 11:36
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Kit? A halottat?
dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Semmilyen edzőt, amiket látok a teremben hogy edzők leművelnek inkább nem. Persze magyarországon tekintélyelvűség van szóval meg ne szóljam őket.
dec. 27. 11:38
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem ő a sorkstonaságot is vissza akarta állíttatni. Vagy nem jól emlékszem?
dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ellenezte
dec. 27. 11:50
 8/18 anonim ***** válasza:

Őszintén eléggé hiányoznak a videói, akkor amikor csinálta őket sokszor azt éreztem, hogy elfáradt az egész videózás dolog a részéről, de azóta történt egy csomó olyan esemény, amivel kapcsolatban meghallgattam volna a véleményét.


A mostani tartalomgyártók mellett meg egyenesen hiánypótlóak lennének a videói, amiket csak leülsz, megnézel és ennyi nem kell túlgondolni.

dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Életében is ezt gondoltam róla.


Egy kicsit disztingváltabb, választékosabb beszédű koma, de tartalmilag amiket összehordott az még mindig csak az ilyen kocsmai szintű okoskodás volt.

dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Egy bohóc volt.
dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!