Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz ha nincstelen...

Mennyire gáz ha nincstelen vagyok? 29F

Figyelt kérdés
Engem eléggé zavar, de nem nagyon tudok mit tenni ellene. Nincs olyan tudásom, képzettségem, amivel sok pénzt tudnék keresni. Nem értek a műszaki dolgokhoz, a szereléshez/javításhoz, az informatikához, szóval semmi olyan férfias foglalkozáshoz, ami most nagyon felkapott. A kommunikációs készségem is gyenge, nem vagyok kreatív, nincsenek jó ötleteim. Mindig is ilyen béna voltam, gyerekkorom óta. Egy jogsit se tudtam letenni. Nem vagyok kitartó sem, hamar elmegy a kedvem ha belekezdek valamibe. Szóval így jutottam el 29 éves koromig úgy hogy nem tudom eltartani magam. Nyíregyházán élek, keresek kemény nettó 300 ezer forintot, ezzel a munkahellyel is szerencsém volt, hogy legalább felvettek és eltűrték/eltűrik a bénázásomat a kezdetektől (igaz nem versenyszféra..). Telnek az évek, lassan 3 éve dolgozok ezen a helyen, de ebből a fizetésből nem tudok előrébb lépni, még egy albérletet is neccesen lehetne fizetni, ha mellette enni is akar az ember, amilyen árak vannak már itt is. Szüleim nem tudnak támogatni anyagilag, amiben tudok beszállok a költségekbe, illetve kaját, ruhát, egyéb dolgokat magamnak finanszírozom. Ami a leginkább zavaró, hogy az ismerőseim, volt osztálytársaim stb. körében nem nagyon tudok olyanról, aki még mindig ne költözött volna el a szüleitől, bár fogalmam sincs hogy kivitelezi ezt mindenki, de mindegy is, nem is nagyon tartom már a kapcsolatot senkivel. Szóval fogalmam sincs mit lehetne kezdeni úgy, hogy nincs szakmám, meg nem is tudnék letenni egy olyat sem ami érne is valamit.
dec. 27. 15:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem gáz, látván a mai inflációt, érthető hogy ennyiből nem tudsz megélni külön.Szabolcs megyei vagyok szintén. Sok ismerősöm úgy lépte meg, ezt a különköltözést, hogy a párjával együtt vettek ki albérletet. Ketten összefogva lehetséges.Nincs esetleg barátnőd? Mármint feltételezem hogy férfi vagy.
dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

De az is opció hogy félreteszel.Vagy tehettél volna félre eddig :(

#1

dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Ez most nem ellened szól, de milyen hülyeség már, hogy NINCSTELEN. Ezzel lényegében azt mondjuk, hogy van valamink, nem?! NINCS-TELEN vagy VAN-OS vagy.


UFF

dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Menj kamionozni, havi 1 millio megvan
dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#1

Nincsen barátnőm, és ilyen anyagi helyzettel nem is valószínű hogy lesz..

Tettem félre valamennyi pénzt, de egyszerűen semmit se ér, olyan ára van mindennek..

dec. 27. 16:20
 6/21 anonim ***** válasza:
#4 Persze...meg takarításból, kőműveskedésből. Mostanában a gyakorin ők az új milliárdosok.🤣
dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Van aki ennél kevesebbet keres.Legalább dolgozol. Én mindenesetre nem a fizetése alapján szerettem bele a páromba.
dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mutass már egy álláshirdetést, ahol nettó 1 milliót fizetnek egy kezdőnek. Az kb 1,5 millió bruttó; ennyit egy cég sem fog fizetni a 0 km-es sofőrnek.
dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ráadásul írta is a kérdező, hogy nem tudta letenni a jogsit. Majd biztos rábízzák a több 10 milliós kamiont meg a rakományt...
dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 220 nettót keresek, 26 évesen, ennyi totál gáz vagyok, már nőknél se próbálkozok.
dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!