Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakit szeretsz, hogy...

Ha valakit szeretsz, hogy fejezed ki?

Figyelt kérdés
dec. 28. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Cselekedetekben.
dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
⬆️ detto
dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom jobb kedvre deríteni, aggódom érte, megvédem őt.. de nekem az ilyesmi nehezen megy.
dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#3 hogy érted azt, hogy megvéded? Mitől például?
dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4


Másoktól.. figyelek arra, hogy ne bánthassák vagy ha igen akkor ott legyek és meg lehessek az ő támasza, attól is meg szeretném védeni, hogy az életben olyan helyzetbe kerüljön amiben kiszolgáltatott.

dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Támogatom abban, amit csinálni szeretne. Én speciel nem próbálom megvádeni mindentől, hanem nem nyúlok bele a dolgaiba, de ha szüksége van a segítségemre (megkér vagy rákérdezek, hogy kellel-e), akkor cselekszem.
dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csacsogok neki, és odafigyelek rá, boldogságot sugárzok ha vele vagyok.
dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Sehogy, nem mondom meg neki
dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem éppen a legjobb mód, nekem azzal lehet a legjobban kimutatni, hogy szeretnek, ha valami apróságot ajándékoznak, pl egy szál virág, vagy bármi ilyesmi és én is így szoktam
dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Rám legutóbb úgy nézett valaki, akiről eddig úgy gondoltam/tudtam, hogy nem különösebben kedvel, hogy azt hittem, ott helyben elolvadok tőle. Csillogó, meleg, lelkemig hatoló tekintete volt (amit persze okozhatott a 40 fokos láza is, mert éppen meg volt betegedve, de én inkább afelé szeretnék hajlani, hogy a tekintetének semmi köze nem volt az eü. állapotához... ehehe:D). Olyan jól esett, főleg abban a szituban és környezetben, remélem, hogy még sokszor fog rám úgy nézni, én pedig viszonozhatom neki, legalábbis remélem, hogy ő is ezt szeretné... :)

Szóval a tekintettel is ki lehet fejezni a szimpátiát és a szeretetet. Többet ér, mint bármi más. Kivéve, ha ezt az egészet csak én képzeltem be magamnak... :S

dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!