Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartod magad jó...

Mennyire tartod magad jó emberismerőnek?

Figyelt kérdés
dec. 28. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mostanra elég jó emberismerő vagyok és észre tudom venni, ha valaki gázos alak vagy kamuzik.
dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
99%-os pontossággal tudom kiben mi játszódik le, már egy itt leírt kérdés alapján is. Az más kérdés, hogy ha ők nem látják, nem működik a kommunikáció.
dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Attól függően ki a másik, a non-verbális és verbális kommunikációból sok mindenre lehet következtetni. Viszont nem szabad ítélkezni ismeretlenül, feltételezéseket kreálni(saját magamon is észreveszem), ami mostanság nagyon menő lett. Sajnos fertőző.
dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Összességében jó emberismerőnek mondanám magam, bár még lenne hová fejlődni.

Viszont mimikából, testbeszédből remekül tudok "olvasni". Sokszor észreveszek olyan dolgokat, ilyen téren is, amit mások nem, vagy csak nem kerítenének neki nagy f3neket.

dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
10-es listán 2-es.
dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz emberismerő vagyok!
dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Öhm nem érdekel a legtöbb ember annyira, hogy megakarjam ismerni.
dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

#7 elég ritkán fordul velem is elő. Ez valahogy mindig is így volt, a legtöbb ember nem érdekel.

Akiket 10+ éve ismerek, azokat már nyilván jól ismerem, tudom mit akarnak. De azért ők is szoktak meglepetéseket okozni.

dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Eléggé. Kevés hasznos skill adatott meg nekem, de a jó emberismeret az igen.
dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem hiszem hogy minden embert lehet ismerni ez tök hülyeség. Annyi hogy vannak emberek akiket megismersz és őket ismered, másokat meg nem. Azokat békén kellene hagyni az elhamarkodott "emberismerettel".
dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!