Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Macskás csajok ti hogy vagytok...

Macskás csajok ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

A nővéremmel felmentünk egy ismerőséhez (szintén csaj) valami papírt vittünk át neki, akinek van egy macskája, a cica elkezdte "dagasztani" a nővérem nadrágját,a karmaival a nővérem először finoman próbálta arrébbrakni aztán adott neki egy kisebb taslit vagyis lelökte magáról hogy fejezze be, erre a csaj úgy ráförmedt a nővéremre hogy mit képzel magáról, ne a macskával keménykedjen hanem vele, ha ilyen erős majd ő megmutatja neki hogy kell pofozkodni, szerinted normális volt a csaj? Látszott rajta hogy tiszta ideg, ha a nővérem megmukkant volna biztos neki is esik. Pedig nem egy csendes típus de még ő is megszeppent, szerintetek mennyire volt ez ciki? Ott volt egy ismerősöm is az meg csak nevetett az egészen.

Én is teljesen ledermedtem, nem néztem volna ki ezt a csajból.


Jogos volt a csaj részéről?



dec. 29. 08:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ne üsse vagy lökdösse a nővéred más macskáját, hanem szóljon a gazdájának, hogy "Juli, zavar ez a macska, vidd odébb légyszi". Vagy fogja meg ő és tegye arrébb, erőszak nélkül. Én a csaj helyében is annyit mondtam volna, bár keményen, hogy ha zavar a macska, szólj nekem, ne üsd/lökdösd. Szóval lehetett volna kissé udvariasabb, de azért valahol érthető a reakció.
dec. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
39%
Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem ez már beteges. Igaz én nem vagyok se macskás, sem csaj, de emiatt így felháborodni szerintem beteges. Az állatokat sem szabad bántani, mert ők is érző lények, de mint említetted ez csak egy kicsi tasli volt szóval ennyitől szerintem a macskának nem eshetett bántódása.
dec. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
Aki kutyát/macskát tart már alapból kettyós kisebb nagyobb mértékben, akit érdekel a pszichológia téma utánaolvashat.
dec. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Mint házigazda figyelek arra, hogy a vendégeimet ne zavarja az állat közelsége. Aki szeretgetni akarja őket az úgyis megteszi.
dec. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Tényleg ennyien beveszitek ezt az ócska kamut? Ne már.
dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Jézusom, minek ütögetni valaki más állatát? 😅

Szólsz, hogy bocsi, nem szeretném, ha kiszaggatná a nadrágomat a macskád, kezdj vele valamit.


Nem tudom, másra is ez az első reakció, hogy ütögetünk, mi ez óvoda?

Felnőtt ember létére lehetne más a konfliktuskezelési nyelve mind a kettőnek.


A gazda részéről jogos volt a felháborodás, de a reakció nem.

dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

#4 ennek fuss neki mégegyszer


#8 na ahhoz, hogy ebből a kérdésből politikát csinálj hatalmas tehetség kell. Ezt tanítják valahol?


Kérdező, szerintem se a csajszi se a nővéred nem reagált jól :D Ha zavar valakinek a háziállata akkor nem ütögeted hanem szólsz neki, a csajszinak meg nem kellett volna ennyire kiakadni :D

dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

#2 Neked sem esne bántódásod, ha akaratodon kívül valakit zavarnál, erre ő lekenne neked egy taslit, nem?

Nem arról van szó, hogy lett-e baja a macskának, hanem hogy nem illik ilyet csinálni. Emberrel sem, állattal sem. Szólni kell, hogy zavarja.

dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Vöröset látnék én is.

Boldogan kiviszem ha megkér rá, sőt, ha rámír mielőtt feljön hozzám, hogy nem akarja látni a macskát, akkor arra az időre becsukom a szobámba, nem gond, de nem taslizgatunk. Vagy ha igen, akkor nem csak a macska kap taslit.

dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
53%
#10 Nem egyből lett adva tasli a macskának. Először finoman le tették és utána a macska visszament és egy kisebb taslit kapott, hogy lelökje magáról. Abban egyetértek, hogy szólni is lehetett volna, hogy zavarja a macska viselkedése, csak ezt azért nem írtam, mert erre gondoltam. Félreértés ne essék én nem ütögetem az állatokat. Azt még szeretném hozzátenni, hogy a macskát is azért meg kellene tanítania a gazdájának, hogy ilyet ne csináljon másokkal, már ha egyáltalán sikerül erre betanítani, mert vannak olyan cicák, akik nehezen értenek a szóból.
dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!