Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is álmodozott róla régebbe...

Más is álmodozott róla régebben hogy levelet kap a Roxfortból?

Figyelt kérdés

#levél #Roxforti
dec. 29. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem is voltak gyerekkori álmaim. A télapótól se jutott eszembe h kapni szeretnék vagy írni neki.

Szerintem én folyamat a reálban jártam mindig pedig volt nálunk husvéti nyúl is meg minden.

dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem behívtak.Lipótmező volt 2 évig.Sokmindent tanultam.
dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Soha.
dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen
dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én fél év eltéréssel egyidős vagyok Potterrel, nem álmodoztam mikor láttam a pár korai részt moziban mert tudtam hogy filmes dolgok. (könyveket nem olvastam) viszont fantáziáltam hogy itthon is lehetett vajon ennyi erővel valami varázssulis képzés :)
dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valamelyik csatornán ma adták a bölcsek kövét, én is pont ezen gondolkodtam:)


Mármint gyerekként (a szereplőkkel egyidős vagyok) nagyon bele tudtam élni magam a fantasy dolgokba:)

Tudtam, hogy nem valóságos, de mégis szerettem volna elhinni, hogy a valóságban is léteznek ezek a dolgok.


De még ma is, felnőttként vannak sorozatok, amik beszippantanak, mintha létezne.


Mikor látod, hogy a Jóbarátokban szinte minden csak díszlet olyan kiábrándító.

Vagy még sokkolóbb mondjuk, hogy a lila akác köz valós helyszín, de mégsem laknak ott a feleségek:)


Az ember szeret elmerülni, elmenekülni egy kicsit a valóság elöl.

dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én meg 20 evesen is a levelem várom lol
dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. ☺️
dec. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
Nem, már bőven felnőtt voltam, amikor olvastam. Amúgy szerettem a fantasy-t, Tolkien könyveit faltam például de el tudtam helyezni, hogy ez fikció. A gyerekkori álmodozásaim sokkal inkább a jövőmre vonatkoztak, arról álmodoztam, hogy hogy fogok végre elköltözni ha nagy leszek, hogy lesz önálló életem, ilyesmik.
dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!