Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tegyem túl magamat ezen?

Hogyan tegyem túl magamat ezen?

Figyelt kérdés

Egy átlagos fiatal lány vagyok. Egy osztálytársamnak van egy képe ahova véletlen belelógok (ott sokkal husisabb voltam, 2 hónapja)

Akkor nagyon hanyagoltam magamat, de december óta lefogytam 50 kilóra nagyon nehezen, és sokkal szebbnek mondhatom magam csak fáj visszanézni 1 régi képet hogy mennyire undorítóan néztem ki plusz egy régi osztálytársunk oda írta hogy "a xy így elhízott?" És ez szarul tud esni, amikor már rengeteget változtam és ha akarnám le tudnám tagadni hogy véletlen belelógok. Annyira rosszul érzem magam emiatt.



dec. 29. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Én már magát a problémát se értem.
dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm. Igazi klasszik dagi csaj volt áltsuliban, akit kinevettek mások. Lefogyott sok minkával, igazi bomba nő lett belőle, akire csorgatják a nyálukat a férfiak. Tudod mit csinált a régi képeivel facebookon? Minden évben megosztja őket emlékként. Miért? Hogy lássák mások, hogy hol kezdte és hová jutott. És h akik régen fikázták a kinézete miatt, azok most koppanjanak és irigykedjenek.

A pozitív változásra mindig büszkének kell lenni, nem szabad szégyellni, vagy eltitkolni.

dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megváltoztál.

Tojd le hogy pont akkor úgy néztél ki.

Mindenkiről vannak gázos képek.

dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki, hogy az már múlt. Mit kell ezen rágódni? Én 40 kilót fogytam az elmúlt egy évben, de nem vettem le a dagi képeimet sem. Én büszke vagyok rá, honnan hova jutottam.
dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Kamu.
dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
szart sde ér a fogyás ha mentálisan még mindig el vagy "hízva". fejben is rendet kellene tenni
dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már leadtad a felesleget, akkor mit érdekel ez téged? Te legalább nem voltál egy lusta disznó, az meg aki jelenleg egy dagadt disznó, annak meg lehet mondani, hogy nem röfögni kell, hanem utánam csinálni!
jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!