Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Senki nem barátkozik velem,mit...

Senki nem barátkozik velem,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon rendes ember vagyok,aki képes mindent fel áldozni mindenkiért,olyan személyiség vagyok akinek ha van,akkor mindenkinek van. Nem csak magamra gondolok,Értelmes komoly és jó szívű vagyok. De valahogy úgy sem kellek senkinek.se a barátaimnak,se a lanyoknak

#Nem akarok mindenkinek meg felelni, se magamat fel magasztalni, #De ritka az a ember,akiben az a sok jó meg van mindt bennem #Ha nincs valakinek pénze,akkor adok és nem is kell vissza adja,ha bajban van akkor ott vagyok es- #Támogatom, amikor én vagyok bajba akkor senki nem keres #Kerülnek inkább ha nincs semmi baj is,ha találkozok velük akkor le ráznak
2022. jan. 1. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Jó-jó, de miért a kulcsszavakba írtad a fél szöveget???

Hát ettől most nem lettél nekem szimpatikusabb...

2022. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Figy a barátság nem erről szól. Hanem valami érzület. Szóval nem ezen áll vagy bukik, hogy mennyit pénzt adsz másnak. Persze klassz, amiket írsz és ahogy csinálod, de ne keverd ezt össze az ilyen barátsággal vagy szerelemmel.
2022. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én is így vagyok. Én mondjuk képes vagyok egy barátot úgy szeretni mint egy testvért, viszonozva nem kaptam meg.

Ha gondolod írj rám, hány éves vagy, merre felé laksz?

2022. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Normális ember menekül attól, aki pénzen akarja megvásárolni a barátságát.
2022. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mai emberek nem értékelik sajnos.vannak barátkereső facebook csoportok,járjál el diszkoba vagy rendezvényre és barátkozz,ismerkedj. sima barátság is érzelmen alapul
2022. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!