Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örülnél, ha lenne egy olyan...

Örülnél, ha lenne egy olyan ember a hátad mögött, mint Rajmond Reddington?

Figyelt kérdés

Örülnél, ha egy ekkora hatalmú ember vigyázna minden lépésedre?


Feketelista című sorozat főszereplője, aki az alvilág ügynöke, az FBI-jal dolgozik, szinte bárhová elér a keze és van egy úgynevezett védence, az egyik FBI-os, akit bármi áron meg akar védeni, érdekesen kötődik hozzá, még nem jutottam messzire a sorozatban, nem tudom az okát a kapcsolatuknak, de én annyira bírom azt a faszit, mármint tudom, hogy bűnöző, de mégis a hatalma meg ahogy néz a lányra, magával ragadott.



dec. 30. 18:59
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Sosem kérnék meg bűnözőt semmire. Vagy egy szintem, ami alá nem megyek. Még személyes érdekből sem.


Ha meg magamat nem tudom megvédeni, akkor más sem tud engem.


A reflektorfény meg pont elég, hogy a jellemgyenge egyed hátra lépjen a fegyverével. Pedig szerencsétlen azt hitte, hogy a "kését" már a nyakamra tudta tenni, aztán koppant, mert ki lett lökve a kezéből.

dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
51%
*Ha meg magamat nem tudom megvédeni, akkor más sem tud engem.Nekem elég az Ő kegyelme.
dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
51%
*aztán koppant, mert ki lett lökve a kezéből. És már nem egy ilyen helyzet volt az évek folyamán. És még mindig itt vagyok.
dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
51%
Az évek meg telnek szépen, csendesen. Emberek akiket már csecsemőként is a föld alatt akartak látni, cseperednek, felnőnek, felnőttek. :)
dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Jól van na.

Lehet, hogy csak azért fogott el valami fura érzés, mert az apám még babakoromban elhagyott és egész életemben apafigurákat kerestem.

Ez a faszi meg, ha beleképzelem magam Elisabeth Keen helyébe ...

🥺😔

dec. 30. 20:00
 6/47 Asimov2 ***** válasza:
Ha egy Reddington típusú ember mellettem lenne azt nagyon tudnám értékelni😃
jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

#6 Tényleg?

Láttad a sorozatot?

Vagy valami másra gondolsz, csak én nem értem? 🤔

jan. 12. 21:54
 8/47 Asimov2 ***** válasza:
Az egyik kedvencem! Az utolsó évad elég lelassult, de nagyon jó sorozat, James Spader pedig kiváló benne
jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
😍🥰
jan. 15. 20:29
 10/47 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy Liz meghalt. Ez most komoly? Ez nagyon durva. Szegény Red. Mit érezhet. Nem tudta megvédeni. Vagyis meg tudta volna, de annak a lánynak minden áron a múltat kellett bolygatnia, nem bírta annyiban hagyni, pedig Red megmondta, hogy azzal életveszélybe sodorná, azért nem mondja el.

Jó, a lányt is meg lehet érteni, engem is érdekelt volna, de a tököm, inkább maradjak hülye, minthogy az igazsággal kinyírjanak.

jan. 25. 10:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!