Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örülnél, ha lenne egy olyan...

Örülnél, ha lenne egy olyan ember a hátad mögött, mint Rajmond Reddington?

Figyelt kérdés

Örülnél, ha egy ekkora hatalmú ember vigyázna minden lépésedre?


Feketelista című sorozat főszereplője, aki az alvilág ügynöke, az FBI-jal dolgozik, szinte bárhová elér a keze és van egy úgynevezett védence, az egyik FBI-os, akit bármi áron meg akar védeni, érdekesen kötődik hozzá, még nem jutottam messzire a sorozatban, nem tudom az okát a kapcsolatuknak, de én annyira bírom azt a faszit, mármint tudom, hogy bűnöző, de mégis a hatalma meg ahogy néz a lányra, magával ragadott.



dec. 30. 18:59
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Ne már ...

Azóta várom a választ, hogy elkezdett bogyókat szedni, meg injekciózni.

Aztán a 9.évadban bumm, két év eltelt Liz halála óta és már nem is beteg.

Tényleg elég katyvaszos :D

febr. 4. 20:18
 32/47 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Érdekes lezárás. Nem hagyta magát elfogni, csakazértsem.

De amikor vért adott Dembének és újra vért köhögött, az arra utal, úgy gondolom, hogy nem múlt el anno a betegsége és ez előhozta, amúgy is meghalt volna. De nem biztos, csak én így látom.

De egy csepp félelem nem volt a szemében, mikor nézte a bikát.

Annak viszont marhára örültem, hogy végre kinyírta Hudsont, rohadt idegesítő volt az az okoskodó faszi, miközben szart sem tudott semmiről.

Valami miatt így a végén nekem az jön le, hogy hiába volt ott Agnes, Dembe meg az egység folytatódott, de Liz halála óta igazából nem érdekelte már semmi úgy igazán, a birodalmát is inkább lezárta, nem adta senkinek végül.

febr. 6. 01:54
 33/47 A kérdező kommentje:
Akit még sajnáltam, az Ressler. Az is Hudson miatt volt. Liz elvesztése után összeomlott, erre most a szponzorált barátját ellene kényszeríti aztán meghal az is. Fhu ...
febr. 6. 02:01
 34/47 Asimov2 ***** válasza:
51%

Igen, az a golyó amit Hudson kapott, engem is elégtétellel töltött el... amit azzal a szegény emberrel tett, az igazán bicskanyitogatóan lelketlen volt. Belegondolva pedig, azt a hatalmat lehetetlen lett volna bárkire is áttestálni. Az a birodalom maga volt Reddington. Szerintem egyébként a rosszullétei és az orvos aki kezelte, mind arra a ki nem mondott dologra utaltak, hogy a szervezete eddig bírta az átalakítás (Katherine-Reddington) miatti terheket🤔

A halála pedig... Atyaisten milyen kifacsart pózban feküdt ott, mégis mennyire félelem nélkül távozott...

febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Na, ez nem jutott eszembe, hogy az átalakítás miatt lehetett beteg, ebben van valami.

Igen, a halála hátborzongató, hogy mennyire durva, mégis mennyire nulla félelem. Hihetetlenül különleges egy faszi. Amit Dembe mondott róla, ott is végig kirázott a hideg.

Nem is tudom elmondani, mit érzek. Tényleg, amit a főkérdésben írtam. Olyan jó lenne, ha lenne egy ilyen faszi az életemben.

febr. 6. 18:57
 36/47 Asimov2 ***** válasza:
51%
Igen..mit meg nem adnék azért hogy valaki ennyire őszintén szeressen, féltsen és vigyázzon rám...Agnesnek még jutott egy kicsi Pinkyből, azt nagyon jó volt látni.
febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Az olyan cuki volt, Pinky🥰

Több Reddington kéne erre a világra.

febr. 6. 20:23
 38/47 Asimov2 ***** válasza:
Nagyon tetszett hogy ugyan bűnöző volt, mégis voltak elvei. Művelt volt és gondoskodó. Valóban én is elfogadtam volna egy ilyen apát, az nekem sem volt igazán...
febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Igen. El van ítélve, merthogy hivatalosan bűnöző.

Pedig nagyon sokszor van az, hogy neki van igaza.

Végén tök örültem, hogy még Cooper is mondta, hogy többet segített az országnak, mint kb bármelyik bűnüldöző szervezet.

Saját módszerekkel, igaz, de sokkal többet ért.

Nekem sem volt apám. Nemrég halt meg, de nem is tudtam, mert 10 éve nem hallottam felőle, előtte is kétévente egyszer előadta a szuperapát, miközben egyértelmű volt, hogy a pálinkát, a cigit és az új nőjét jobban szereti egyesével, mint minket hármunkat együttvéve.

febr. 7. 17:43
 40/47 Asimov2 ***** válasza:
Az is nagyon szimpatikus volt, hogy bár bűnöző volt, drogterjesztőkkel nem üzletelt, sőt... Ami külön tetszett ebben a sorozatban, az maga a főszereplő választás. Mintha James Spader-re írták volna a szerepet. Gyönyörű mély, megnyugtató hangja van, tetszett hogy lassan, megfontoltan beszél és az pláne, hogy választékosabban beszélte az angolt, ritkábban hallott szavakat is használva.
febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!