Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valamit nem akartok...

Amikor valamit nem akartok megtenni, szoktátok inkább azt mondani: "nem tudom". ?

Figyelt kérdés
dec. 30. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Én csak simán teszem a hülyét, a munkahelyemen is bevált.

Nem terhelnek annyira.

dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Ebben rám ne számítsatok. Vagy mint az 1-es vagy gondolkodom rajta-ha lesz rá időm(ezt már gondolatban)-sosem lesz.


ez a 3 mindig beválik.

dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%
Csak simán megmondom, hogy nem, más dolgom van.
dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, én vagy igyekszek segíteni, vagy megindoklom, miért nem akarok segíteni. El se tudom képzelni, hogy mást mondjak.
dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Igen. Barátom mellett akivel zűrös kapcsolatunk volt gyakran vigasztalt egy másik pasi meg haveri korben is volt meg szexeltunk is.


Aztán jött azzal hogy járjunk egyutt legyunk a masikat haggyam el stb.

Mivel nem akartam 1.telibe megbántani hogy nem, meg azt se hogy a nem miatt 2.balhézzon meg aztán rohanjon a páromhoz..3.meg elengedni se tudtam, így maradt az, hogy nem tudom. Meg a teljes ostoba tyúk szerepe aki a világárol se tud meg azt se mit akar meg mit nem. És kb a saját nevét se tudja.

Igazábol őt a nem tudom szlogennel csináltam ki.


Egy másik meg az "ilyesmi olyasmi" kifejezésemtől készült ki. Pl kerdezi hol voltam. Mondtam csak pláza shopping meg ilyesmik. És mindig sík ideggel kérdezett vissza hogy de meg mik? Hol voltam mit csináltam kivel találkoztam, shopping és utána?!

Ha nála erre azt mondtam volna nem tudom, szerintem bomba is robbant volna🤣

dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*A 2 pasi nem egy amúgy. A féltékeny palinál nem volt ilyen 3.vigasztalóm soha.

Aki mellett volt az nem volt féltékeny, aki mellett senkim csak ő, az meg féltékeny volt.

dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mint a 4-es. Más ugyanis sosem jó út.
dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán megmondom, hogy kivan zárva hogy megtegyem.
dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan hangsúllyal igen, amiből érezhető, hogy azt gondolom, hogy nem fog menni. Szokták érteni.
dec. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!