Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fel szeretnék mondani, kb ez...

Fel szeretnék mondani, kb ez minden vágyam,de mégsem tudom megtenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom voltatok-e már ilyen helyzetben vagy hasonlóban, de a tanácsotokat kérném akár itt, akár privátba. Most januárban kezdtem dolgozni egy cégnél és ez az első munkahelyem. Maga a munka borzalmas, egy szót nem értek belőle 4 hónap után, nem is tetszik az sem, amit értek, úgy érzem nem nekem való. A kollégáim mind 30 fölötti családos emberek, így abszolút nem sok témánk van (ismerkedni meg pláne nem lenne esélyem, pedig nem ártana). Konkrétan kínszenvedésnek érzem minden munkanapom és sírógörcsöm van (meg imposztor szindrómám). Na de három dolog nagyon visszatart. Az első természetesen a fizetés, amely egy pályakezdőnek is szép összeg. A második meg hogy 2 napot itthonról tudok dolgozni. A harmadik pedig az, hogy még csak 4 hónapja vagyok itt tehát bele sem írhatom az önéletrajzomba, ha meg beleírnám megkérdeznék, hogy miért hagytam ott és azt hinnék roszs munkaerő vagyok, hogy ilyen gyorsan feladtam. Tehát a kérdésem az, hogy kezdjek új munka után keresni ésmenjek el, amint lehet, vagy bírjam minimum 1 évig és imádkozzak hogy nem rúgnak ki, mert nem tudok teljesíteni?
2023. ápr. 10. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En tuti lelepnek.. miutan megvan az uj
2023. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2023. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
senki nem fog hinni semmit, ha 4 hónap után otthagyod a helyet.
2023. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Tény, hogy egy magára valamit is adó cég képviselőjének meg fog akadni azon a szeme, elméje, hogy nem vagy kitartó! Én is elmélkednék azon, hogy akármilyen papírjaid is vannak, beleilleszthető-e az általam kínált munkakörnyezetbe bárki is, aki nem kitartó.

Ha rám hallgatsz, adj még időt magadnak, - hátha magadra találsz az adott környezetben!

Ha eltöltesz valahol 1,5-2 évet és ugyanerre az álláspontra jutsz, akkor nincs miről beszélni, - tényleg nyomós az ok a váltásra, mert tönkremegy az ember, nem ér semmi meg ennyit, - de én személy szerint szóba nem állnék véglegesíthető állás szintjén olyan emberrel, aki négy havonta váltja a munkahelyeit. Nem is húznám az agyadat azzal - munkáltatót képviselő minőségemben, - hogy "Majd kiértesítjük!" meg "Keressük!", - egy az egyben megmondanám (persze tapintatosan, de egyértelműen), hogy mi a problémám a jelentkezéseddel.

2023. ápr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!