Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szoktátok össze szedni...

Hogyan szoktátok össze szedni magatokat, ha padlón vagytok mentálisan? Vannak tippek, trükkök, gyakorlatok amiket be szoktatok vetni ilyenkor és amik be válnak?

Figyelt kérdés

jan. 1. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Ha padlón vagyok, onnan már csak jobb lesz.
jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Zenével, és átgondolom, hogy mit rontottam, hogyan lehetne másként cselekednem a következő-hasonló esetben.
jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Xanax, Frontin, Prosac...
jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Vannak, akik szeretnek, törődnek velem. Egyedül nem menne. Meghallgatnak, átölelnek, tanácsot adnak, felráznak, éreztetik, hogy fontos vagyok.

Szerencsém van és hálás vagyok nekik, igyekszem viszonozni.

jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vissza megyek az időbe, hogy hol a hiba,amiből keletkezett a jelenlegi helyzet, rendbe rakom ahogy szellemileg kell, és folytatom az utam.
jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Fekszem az ágyon és figyelem a légzésem (hasba lélegzek, emelkedik a has)


Vagy


Elmegyek egyet sétálni, és "kijárom" magamból


Vagy


Írok a káromkodós-szidós-panaszkodós füzetembe. Magyarmódi. 😅

jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvonulok magányosan pár napra, és átgondolom az elmúlt időszakomat. Az eseményeket, a hibákat, a következtetéseket, minden elemzek, és fejben kijavítom a hozzáállásomat. lletve eközben van hogy próbálok kikapcsolódni is, azzal jobban elérem a saját tudatalattimat, mert közben néha erre is szükségem van. És a pár nap abban is segít, hogy lelazuljak a problémáról, és hogy más perspektívából láthattam, érezhessem az egészet.

Nagyjából így zajlik ez. Aztán visszatérek megújulva és erősebben, újra és újra.

jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először megélem azokat a negatív érzéseket is, mert régen nagyon is hajlamos voltam ennek az ellenkezőjét csinálni, vagy épp elnyomni őket. Olyankor szomorú zenéket hallgatok elősorban.

Majd végiggondolom az eseményeket, történéseket, amik ehhez a mély állapothoz vezettek, és elemezni kezdem őket, mindentől és mindenkitől elvonulva, tiszta fejjel. Aztán levonom a következtetéseket, tanulságokat. Onnantól pedig olyan dolgokat csinálok, amiket szeretek, amik feldobnak, pl. olvasás, pörgősebb zenék hallgatása, sorozatnézés, nyelvtanulás, vicces videók nézése, séta a természetben. Közben pedig időt adok magamnak, hogy túljussak ezen és nem siettetek semmit sem.

jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8 " Aztán levonom a következtetéseket, tanulságokat.


Nálad ott a hiba-hogy itt megálsz. És nincs rendezve. Tehát felismered a helyzetet, de nem teszed meg azokat a lépéseket amik a helyzet "elsimitásához szükségesek.Ez által mindig visszakerülsz a kiinduló pontra.


Ez kb olyan, mint egy orvos, aakinél a betege jelzi a problémát, kivizsgálja, elkezdi műteni-és ott hagyja a betegét nyitott hasfallal-és nem csinál semmit. kb.

jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*nem csinál semmit, nem varrja össze a sebet, nem fertőtlenít. A seb meg egy idő után mégnagyobb kiterjedésű lesz, mint volt és nem érti, hogy miért nem tud meggyógyulni.
jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!