Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindent ugyanúgy csináltok...

Mindent ugyanúgy csináltok akkor is, ha látja valaki, és akkor is, ha nem?

Figyelt kérdés
jan. 3. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D ez egyértelmű.
jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel
jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én nagyon erősen nem. Tipikusan az vagyok, aki ha tudja, hogy nézik, még azt is elfelejti, hogy kell normálisan sétálni. :D

Bár ennek ellent mond, hogy versenyszerűen táncolok, és a fellépéseken/versenyeken abszolút pozitívan hat rám a közönség/zsűri. Teljesen hétköznapi feladatoknál viszont valamiért nagyon rámjön a szoc.fóbia.

jan. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kitana. ***** válasza:
Nem, de nálam ez tökre napfüggő, vannak olyan napok, amikor észre sem veszek semmit, nem zavar semmi, mindent tök jól csinálok, mintha egyedül lennék, máskor meg tuti valami balfszságot csinálok, ha valaki ott van. Talán a kialvatlansággal tudom párosítani, olyankor érzékenyebb vagyok mindenre és könnyebben zavarba jövök. A fáradtság megöli a magabiztosságom is :D
jan. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
Én pont úgy vagyok, mint a 3-as, fellépéseken, előadásokon minden oké, a hétköznapi életben meg mindig akkor csinálok valami szerencsétlenséget, amikor látnak.
jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nem is értem a kérdést. A fentiekből úgy tűnik, hogy velem van a baj.
jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én meg a válaszokat nem értem, illetve nem erre számítottam. Mindenki inkább ilyen "zavarba jövök, ha néznek"-dologról írt, én azt hittem, ilyen önvizsgálat jön, ahol mindenki bevallja, ha ott a főnök, azért gyorsabban dolgozik, ha nem látja senki, belepisil a medencébe stb. Mindenki magából indul ki.
jan. 4. 13:11
 8/10 anonim ***** válasza:

7

Lehet, hogy a válaszokat nem értettem én sem...

6-os voltam.

jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én például nemrég jöttem rá, hogy tulajdonképpen szabad kézzel is enni, vagy kanállal azt, amit társaságban kés-villával ennék. Illetlen hangokat vagy nagyerejű tüsszentést is kibocsát az ember magában.
jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
7. Ja hát olyan nekem is van, hogy otthon egyedül pl. nem takarom el a számat miközben ásítok vagy ha nagyot kell böfögni, akkor kiengedem :D szerintem ezek normális dolgok.
jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!