Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csoportban egy férfi...

Egy csoportban egy férfi undorító stílusban írt kommentet kövér nőkről, és a többiek is ezen a véleményen vannak, mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

jan. 5. 12:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
78%

Pontosan mit jelent, hogy "undorító stílusban"?

Mert van, akinek már az is "undorító stílus", ha nem plus size-nak meg bátornak nevezik a kövér nőket.

Meg vannak a valóban undorító kommentek (pl. hájas disznó).

jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
97%
Semmit, mindig lesznek akik ítélkeznek mások felett. Aki pedig undorító stílusban teszi ezt, az simán csak egy proli.
jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyenek az elsők akik aztán lefekszenek vmi kövèrrel. En ismerek rasszistát is aztan 8 honapig c.gany bnője volt.

Na meg akik nagy mellénnyel pampognak hogy nekik csak szexkapcsolat kell aztan meg ők sírnak hogy ne hagyj el gyere vissza szeretleeek.


Az embere tizedének van önismerete csak a többinek nincs. És a legnagyobb szájuaknak garantáltan nincs.

jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
*emberek
jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Mindig vannak olyanok, akik magukat minősítik a véleményükkel.



F

jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
63%

Ezzel a kérdéssel több hiányosság is adódik.


1. Mit jelent az undorító stílus. Mert, ha csak simán azt veszed undorítónak, hogy korrekt módon kifejezte, hogy nem vonzódik hozzájuk, az teljesen normális, ugyanis nem mindenkinek jönnek be.

Én voltam együtt kövér nővel, tudom, milyen velük a szex, és nem jön be.

Most akkor undorító voltam? Szerintem nem.


2. Mit jelent a kövér nő?

Az, hogy valakin "van mit fogni" még nem feltétlenül jelenti azt, hogy kövér. Vannak olyan molett nők, akiken egyenletesen oszlik el a súly, és még csinosak is.


3. Jó lenne, ha megértene végre a világ, hogy a kövérség nem dicsőség, mert EGÉSZSÉGTELEN!

Mellrák (férfiaknál is!), cukorbetegség stb. simán kialakulhat. Maga a cukorbetegség pedig ha nem kezelik, akár addig is fajulhat, hogy amputálni kell a beteg valamely testrészét.

Azzal, hogy valakire folyamatosan mennek fel a kilók, egy olyan pillangóhatást válhat ki, amely negatív módon megpecsételi az egész életét.

jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Emberek akik azt mondják csak a belső szépség számít=🤡Egyáltalán mi a f jelent ez?
jan. 5. 12:45
 8/47 A kérdező kommentje:
Hát igen, bottal sem nyúlnék dagadt nőhöz még akkor sem ha a legjobb arc lenne.
jan. 5. 12:46
 9/47 A kérdező kommentje:
A durva hogy sok nő neki ad igazat nem háborodkfel ezen
jan. 5. 12:48
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés, ha te is ugyan így nyilatkozol?
jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!