Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csoportban egy férfi...

Egy csoportban egy férfi undorító stílusban írt kommentet kövér nőkről, és a többiek is ezen a véleményen vannak, mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

jan. 5. 12:23
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

"A nő azt mondja: nekem nem jönnek be a kopaszok."


Nem, sokszor azt mondja: nem kell kopaszodó pasi, igénytelen, férfiatlan.

jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
28 vagyok. Én a magam részéről normálisan szoktam fogalmazni.
jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
50%

32: a magam részéről én is, és sosem utasítottam még el nőt azzal, hogy "jézusom, veled"? (de nőtől láttam már ilyen elutasítást).



Tehát amit kijelenthetünk, hogy vannak FÉRFIAK ÉS NŐK akik normálisan fogalmazzák meg a véleményüket, és VANNAK AKIK NEM.



Ezzel szemben a poszt megint arról szól (és a hpzzászólások, ponzoások 90%-a is), hogy a férfiak bunkók, a nők korrektek.



(ps: nyilván egy nő inkább bunkó férfi véleményekkel szembesül egy férfi meg bunkó női vélemnyekkel, én mégsem gondolom, hogy minden nő bunkó lenne, és minden férfi udvatias, finoman fogalmazó tündérbogár. A hölgyek errefelé mégis miért csak MI meg TI végletben tudnak gondolkozni?)

jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan ered a legenda, hogy a nők azok mind olyan kulturáltan fogalmazzák meg a véleményüket. Sajnos köztük is van épp annyi ordenáré, mint a férfiak között.


Pl. kamaszkoromban pár év alatt nőttem 20 centit, ezért aztán sovány, magas, kissé esetlen kamasz voltam. Mindig akadt egy-két csaj, aki viccesnek találta, ha beszólogathat vagy megjegyzést tehet rám "Biztos gilisztás, hehe", "jajj már, mint egy pálcikaember" stb. Szóval nem, a nők sem jobbak sajnos.

jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Szakadjatok el a nemektől, normálisan kell fogalmazni! Én végtelenül unom már, hogy sokan azt hiszik, férfiak vs. nők háború van. Van most egy kérdés a GYK-n, pasiknak mi a kizáró ok egy nőben. Ha leírja vki, hogy mondjuk az, ha van már gyereke, ill. túlsúlyos, az teljesen oké. Ha úgy fogalmaz, nem akarja nevelni, eltartani más hisztis pulyáját, és nem kell nagys.ggű zsírdisznó, az visszataszító, sértő.

Kérdező, az általános válasz az, sok a frusztrált ember, akinek mindegy, csak belerúghasson valakibe. Ma láttam egy cikket a Szandi lányáról (karcsú, fiatal lány, szerintem arcra se csúnya, de kicsit talán megosztó vonásai vannak), 10-ből 8-9 kommentben hányós, lekakilós ikonok voltak, meg ez is csak mutogatja magát (mert volt nyaralós, fürdőruhás kép is), páran írták azt, hogy azért egy patront megérne a kedves mamával együtt, és a legkevesebb a normális komment volt, azaz, akár tetszik vkinek külsőre/egyébként, akár nem, intelligens vélemény, ahol sem szexuális tárgyként, sem szardarabként nem kezeljük a másikat.

jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

" Ha leírja vki, hogy mondjuk az, ha van már gyereke, ill. túlsúlyos, az teljesen oké. "


Igen, ez az amit kb 10 hozzászóláson át írtam, hogy ez nem férfi-nő, hanem bunkó-jólnevelt kérdés.



Viszont érdekes, hogy én hiába írom le mindig nagyon kedvesen, udvariasan, PC módon, hogy nem szeretnék molett hölgyet


minden esetben le vagyok pontozva, vagy a való életben mindenféle szemétláda vagyok, mert előítéletes, mert bunkó, mert az igazi nő az amúgy is ilyen.



Nem, sajnos az emberekenk nem a stílussal, haenm a tartalommal van a problémájuk. Mondhatod te bármilyen kedvesen, udvariasan, hogy neked más alkat tetszik, inkább a sportosabb alak jön be, a másik pontosan tudja, hogy a valódi ok, hogy túlsúlyosnak tartod, és a legudvarisasabb elutasíásra is úgy regál, mintha "dagadt mangalica disznónak" nevezted volna.


Ami igazán szomorú, hogy bár ez csak az ő fejében van, utána simán meséli tovább, hogy te hogyan vélekedsz róla.

jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Amúgy még egy érdekes felvetés.


A molett hölgyek teljesen ki tudnak akadni azon, ha őket elutasítják, leszólják az alkatuk miatt.


Pedig nincs annál bunkóbb, mint amikor ők beszélnek a vékony kollégáról/barátnőről. Na az ugye "csontos", "elöl deszka, hátul léc", "olyan, mint egy kislány", "az ilyen csak egy pedofilnak kell".


Érdekes, amikor a saját alkatukra olyan kényesek, hogy a legudvariasabb elutasítás is vérig sértés, akkor tudják, hogy mi fáj... Kérdezzetek meg egy 45 kilós nőt, hogy kiktől kapja a legtöbb bátnást. Nem a férfiakat fogja mondani.

jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
hadjuk ti férfiak soha nem fogjátok meg érteni miről írunk, mit mondunk mire értsük stb., szóval semmit, én soha nem akarnék ilyen férfit, már írtam, hogy vannak ilyen férfiak és persze nők is akik csak a vékony csinos testet szeretnék, persze ez a nők is igazak, de vannak a férfiaknál, van ez leginkább de nincs ezzel semmi baj, viszont azzal igenis a stílussal van baj, mert ezek a csoportban, nem voltak normálisan megfogalmazva, igen, néhány nő is lenézi a férfiakat , de szerintem az undorítóbb , ha egy férfi nézle egy nőt, azt akarom tudni, hogy ha van egy lánytesótok és meg bántanák sértegetnék stb külseje miatt, azt is normálisnak tartanátok? ugyanezeket írnátok,? mondanátok, ? gondolnátok?
jan. 5. 14:53
 39/47 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért
jan. 5. 14:54
 40/47 anonim ***** válasza:
Igaza van.
jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!