Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csoportban egy férfi...

Egy csoportban egy férfi undorító stílusban írt kommentet kövér nőkről, és a többiek is ezen a véleményen vannak, mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

jan. 5. 12:23
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Ezt írtam neki Te nem vagy férfi, és a többi férfi sem, aki ezen a véleményen vannak , a nők meg hűlye pics akik ezen a véleményen vannak te meg néhány férfi, nem tudjátok tisztelni és becsülni, értékelni stb a nőket, nem lehettek hűséges típusok. jól neveltek titeket te és néhány férfi nem szereti a kövér nőket, jó de nem kellene ilyen stílusban írni rólunk és vannak nők, akik betegség miatt kövérek, én nem emiatt vagyok, de próbálok fogyni, valaki lehet csinos gyönyörű , helyes stb , ha a szíve és a lelke sötét, mint neked és néhány férfinak, akik ezen a véleményen, vannak nem csodálkozom, hogy sok nő önbizalomhiányos , többségük a férfiak miatt, mert a legtöbb férfinak a csinos, gyönyörű nő kell és van aki emiatt lesz ön de, arra jók vagyunk nektek
jan. 5. 12:48
 12/47 anonim ***** válasza:

#7


Tényleg a belső számít, de ez nem jelenti azt, hogy igénytelennek kell lenni. Pl. egy 170 cm-es, 150 kilósra felhízott ember nem szép látvány, akkor sem, ha szép az arca. Ráadásul a külső árulkodik a belsőről is. A kövérség azt jelentheti azt is, hogy az illető nincs pszichésen rendben, ezért érzelmi evés (evészavar) alakult nála ki.

jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
36%

"Hát igen, bottal sem nyúlnék dagadt nőhöz még akkor sem ha a legjobb arc lenne."


Ez mennyiben különbözik attól, mint amikor csajok közlik, hogy hozzájuk ugyan kopasz, vagy nem szép fogsorú, vagy kövér pasas nem nyúlhat, és ő ugyan nem fekszik le senkivel, aki X típusú?


Neki nem jönnek be a kövérek, mi ezzel a gond?

jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Nem én nyilatkoztam hanem ő
jan. 5. 12:49
 15/47 anonim ***** válasza:
Nyilatkozza, kit érdekel?
jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Semmi de akkoris máshogy nem lehetett volna írni ez nem férfi tiszteletlen
jan. 5. 12:51
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

"Te nem vagy férfi, és a többi férfi sem, aki ezen a véleményen vannak"


Szóval ha valaki azt mondja, hogy a "csak a belső számít" hazugság, az undorító.

Ha te azzal jössz, hogy "Te NeM vAgY FérFI!" az okés.


Furcsa értékrended van...

jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:

6, a 3-as ponttal mondjuk ilyen téren nem értek egyet. Hajlamosító tényező a kövérség sok mindenre, de azért épp elég túlsúlyos idősebb ember van. Nem fordul fel emiatt mindenki, ahogy attól se marad életben és egészséges, ha normál testzsírszázalékkal éli világàt.

Ettől függetlenül az elhízás nem vonzó és tény, hogy nagyobb esélyed van betegségre, de nem evidens se a cukorbetegség, se a többi.

Emellett, nem az a kövér, akin nem egységesen oszlik el a zsír, hanem, akinek az izom-zsír aránya nem megfelelő. Az más kérdés, hogy vonzó marad, vagy sem egy nő adott zsíraránnyal. De ettől függetlenül ígyis, úgyis kövér.

Mondom ezt, a magam 10+ kilójával úgy, hogy szuperül oszlik el, de látom, hogy már bőven sok a zsír, egy alkatilag vékonyv, vagy fitt izmosan vékony lányhoz képest. Utóbbi könnyebben és tovább tud mozogni, kevésbé és lassabban fullad ki és sokkal kevésbé terheli a szívét, ízületeit. Ezek tények. De, mindketten belepusztulhatunk a rákba és szerencsétlen lazàn lehet cukros, vagy immunbeteg, vagy akármi. Még az egészséges életmód se véd igazán sajnos. Szóval, kicsit erőltetettnek éreztem ezt a jóslatot a végén.

jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

A férfiaknak általában habzik ettől a szája, ez nem újdonság.

Nekem inkább az a durva amikor megpróbálják beállítani hogy uu igazából csak a dagadt férfiak és a sovány nők vannak lenézve, es mindenki a kövér nők kedvében akar járni!!!

jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

Tehát

1. Vlaki ordenáré módon véleményt nilvánít

2. Te odamész és személyeskedsz

3. Aztán felteszel eg ykérdést, hgoy mi mit gondolunk.


Van neked életed?

jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!