Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csoportban egy férfi...

Egy csoportban egy férfi undorító stílusban írt kommentet kövér nőkről, és a többiek is ezen a véleményen vannak, mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

jan. 5. 12:23
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Nem èrdekel. Èn meg a dagadt pasikról szoktam ilyeneket írni.

Undorítóak a nagy baywatchos csöcseikkel, tenyèr nagyságú bimbó udvarukkal, nudli bimbóikkal. A legjobb kombináció ehhez a szèles csípő. A "child-bearing hips".

Mint a Vènusz szobrok.


Na meg amikor ezek beszólnak pl Lakatos Márkra vagy valami hasonló hivalkodóan öltöző pasira hogy nem fèrfiak. Nem bírom megállni szó nèlkül, hogy pont az ilyen Vènusz szobor mondja az egy másik fèrfira hogy az nem fèrfias. Mindig kommentelek ezeknek.

Azèrt vegye már èszre magát hogy hozzá kèpest a Lakatos Márk típus egy Herkules, egy Alain Delon.

jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Én sovány vagyok és ronda. A testem szerintem szép, de a fejem átkozottul ronda. Ismerek szép teltebb nőket, szóval szerintem az nem igaz, hogy sovány-szép, telt-ronda. Viszont egy dolgot én soványként soha nem fogok megérteni: miért kell sokat enni? Napi 3 x eszek, nem diétázok, annyi, hogy nem “zabálok”. Szeretek mozogni, jól érzem magam sportolás közben. Szóval szerintem soványnak lenni nem nehéz, ezért én nem vagyok képes megérteni a nagyon elhízott embereket. Biztos bunkónak tartanak ezért, de csak a saját korlátolt gondolkodásom.
jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Semmit, az emberek mindig oltjak egymast. Nok, csavok tokmind1
jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

"Napi 3 x eszek, nem diétázok, annyi, hogy nem “zabálok”. Szeretek mozogni, jól érzem magam sportolás közben. Szóval szerintem soványnak lenni nem nehéz"


Ez azért bonyolultabb. Az összes párom sportos/vékony nő volt.


Az együtt élés nagyon jól megmutatta, hogy kinek mi van az alkata mögött.


Volt olyan, aki 0 edzésmunkát végzett, junk foodot evett junk foodal és formás, vékon volt.


Volt aki diétázott keményen, rengeteget edzett, és ha elmentünk nyaralni 2 hetet, és egy iciri-picirit elengedte magát, akkor rögtön jöttek fel a kilók.


Ha te az előbbi csoportba tartozol, hogy szerencsés az alkatod, akkor nem érted meg feltétlen azt, aki nem ilyen.


Ettől persze még igazad van, hogy tenni lehet ellene, ahogy az exem is tett, de azt ne mondjuk, hogy mindenkinek könnyá

jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:

Ez egy érdekes és megoszó téma.. Vegyük a tényeket :

-az elhízás egy betegség

-nem egészséges

-visszataszító

És nagyon fontos hogy mindezt nem a molett nőkről mondom hanem a túlsúlyos nőkről és egyébként férfiakról is nyilván.

Sokan vannak akik már nem is veszik be azt hogy olyan betegséggel rendelkezik az illető aminek a túlsúly velejárója. És ez azért van mert sok dagadt ember erre hivatkozik pedig a nagyrészüknek csak kifogás kell... És ebben a legundorítóbb dolog hogy a ténylegesen ilyen betegségekben szenvedő emberek nincsenek komolyanvéve. Aki igazán akar az pajzsmirigy betegséggel is lefogy de az pl már kevésbé elvárható mivel ha lehetséges is iszonyat nehéz. Tehát aki nem beteg de azt hazudja magáról az szégyellje el magát k*rvára.

Kevés olyan ember van aki tényleg beteg és azok szenvedik meg ezt. A nevelés is sokat számít ebben mivel a dagadt szülőknek a gyerekei ugyanúgy lesznek felnevelve.. Szegények... Alapvető hogy egészséges életmódra kéne tanítani a gyereket és erre sok szülő nem képes, ez pedig szánalmas. Most jöhetnek a nagy elfogadáshívő emberek de várom hogy valaki valami értelmes dologgal érveljen az ellen amit mondtam.

jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
En nem irok vagy mondok sose rosszat, de nekemse jon be mar 5-10kg plusz se..
jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
van ilyen van olyan én pl fizettem a szexért egy 160 cm 95kg nőnek mert annyira bejött szóval...
febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!