Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Éreztetek hasonlót?

Lányok! Éreztetek hasonlót?

Figyelt kérdés

Eddig még nem voltam igazán szerelmes. Nem tetszett még meg soha senki úgy igazán. De elszoktam játszani a gondolattal, hogy mi lenne ha xy szeretne. Xy lehet bárki. Viszont a személy irányt semmi érzelmet nem táplálok, csupán olyan mintha akarnám, hogy szeressenek, azonban én nem szeretném viszont. Persze a szívem mélyén és a józan eszemmel gondolkodva tudom hogy ez ostobaság is lenne, meg szinte lehetetlen is.

Veletek volt hasonló? Ha igen, tudjátok miért? Esetleg hogy lettetek túl rajta?



jan. 7. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő érez ilyet élete során. Aztán továbbfejlődnek.
jan. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt szerintem inkább az játszik közbe, hogy már nagyon szeretnéd azt, hogy valaki szerelmes legyen beléd mindegy ki, te nem is akarod szeretni, csak valaki szeressen már.

Majd elmúlik, nem kell idegeskedni.

jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

*te nem is akarod szeretni*

Ez nem feltétlenül igaz. Persze ez egyénenként változó. Velem is volt már ilyen és én pont, hogy viszont is szeretni akartam azt a valakit aki szerelmes lesz belém.


*Esetleg hogy lettetek túl rajta?*

Idővel elmúlik. esetleg keress egy hobbit ami eltereli a figyelmed, nekem az sokat segített.

jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!