Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert verekednek a lanyok?

Miert verekednek a lanyok?

Figyelt kérdés

16 vagyok, szerintem egyaltalan nem noies amikor lanyok verekednek. nem azt mondom hogy ne alljunk ki magunkert de mikor mar azon gondolkoznak hogy egybol verekedes es nem azon hogy hogyan lehetne megbeszelni a dolgokat az nagyon gaz.


miert lehet ez hogy a nok egyre jobban manuskodnak?


az teny hogy en puhany vagyok de engem mindig is arra neveltek hogy ne keruljek ilyen helyzetekbe, keruljem.

nem felnek hogy mesgerulnek, vagy rendorseg stb.


(bocsi ha hulye a kerdes, amugy nem engem akarnak megverni)



jan. 10. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az én környezetemben nem történt ilyesmi, szóbeli konfliktus, illetve vulgáris kifejezések, rosszmájú pletykálkodás persze megfigyelhető (amit szintén elitélek) , de akinek van egy kis esze annál nem az első megoldás a fizikai síkon történő cselekvés. Minél "butább" egy illető annál valószínűbb, hogy ezt a megoldást választja már a mindennapi konfliktusok során is.
jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak a cigányok verekednek. S az a viselkedés nem bőrszín függő.
jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Miért, milyen a verekedés, férfias?

Nem a megfelelő konfliktuskezelési módszer, bármelyik nemről legyen is szó. Az egyetlen kivétel az önvédelem. Meg valaki másnak a megvédése.

jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Azért ne csináljunk már úgy, mintha fizikailag kiállni valakivel szemben csak férfias dolog lehet. Nők is ugyanúgy rivalizálhatnak akár ilyen módon is. Többre becsülöm, mint a háta mögötti kibeszélő show-t. De mondok jobbat! A küzdő sportokban sem csak férfiak vannak jelen.
jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam ilyet, de nem is zavarna. En a szajkaratesokat uzalom
jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Bírom az olyan kérdéseket amikor valaki le akarja szólni a nőket, de véletlenül pont hogy a férfiakat állítja be civilizálatlan ember-állatoknak.
jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért, amikor a fiúk verekednek, az nektek meg "szexi" vagy mi?
jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy bizonyos kategóriára jellemző csak.
jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Erőszakban többnyire olyan emberek gondolkodnak, akikben sem intelligencia, sem hajlandóság nincs a problémáik emberi módon rendezésére és egy adott pillanatig nem találtak rá még az emberükre.

Ahhoz, hogy megváltozzanak szükségük van arra, hogy megtalálják ezt az embert, mert ettől világosodik meg előttük, hogy az erőszak csak addig működik, amíg rendszerint ők kerekednek felül.

jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A gonosz kéri
jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!