Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A szlovák lányok tényleg jól...

A szlovák lányok tényleg jól verekednek?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Honnan jött ez az információ? Ez kb olyan mint amikor mi magyarok azt mondjuk, hogy nálunk élnek a legszebb nők.
2023. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez Szlovákiában tényleg egy létező sztereotípia, hogy a szláv csajok bunyóznak a világon a legjobban, de ja, ez kb. a "magyar nő a világon a legszebb" típusú mítosszal egyenlő.
2023. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
55%

Én felvidéki lány vagyok és annak idején a gimi suliban volt pár fiú másik osztályból akik állandóan kötekedett meg beszóltak. Szó szerint megvertem őket. Banánon és hason rúgtam őket és felpofoztam.

Persze egyből az igazgató elé vittek, szüleimet behívták és cirkusz volt, de végül is megérte, mert békén hagytak.

Felnőtt koromban meg felpofoztam az exemet, mert oka volt.

Egyébként nem vagyok agresszív és sem elhízott (54 kg) de ha bántanak fizikálisan akkor nem hagyom magam és küzdök.

2023. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Banánon? :)
2023. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Aha :)
2023. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gabor49 válasza:
40%
verekszenek a szlovák nők? nem is tudtam
2023. szept. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyen kérdéseknek annyira nincs értelmük...


Nincs olyan, hogy egy nemzetből átlagot vonjunk.

Ha lenne, akkor MO. minden lakosa fitt szuperember lenne, hiszen a népességünkhöz képest rengeteg olimpiai érmet viszünk haza.


Nade, szlovákok : Mint minden más nemzetben, náluk is vannak akik tudnak verekedni és vannak akik nem.


Másrészt lányok inkább keverik a ... egymás háta mögött meg elárulják egymást, kitúrják a társaságból, terjesztenek róla mindenféléket hogy mindenki lenézze az "ellenségüket".

Fizikai verekedés ritka, kivéve ha valaki balhés.

2023. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
És azt tudtad-e, hogy a magyar és a szlovák lakosság között nincs olyan nagy különbség genetikai értelemben véve? Ennyi erővel a magyar vagy a román nők is jól verekszenek, de a lengyelek és a szlovének is.
2023. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Aki megtanult "jól" verekedni, az jól verekszik.

Aki nem az nem, bármennyire is szlovák.

2023. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!