Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A lányok szeretik ha a fiúk...

A lányok szeretik ha a fiúk verekednek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik de eddig nem nagyon mertem hozzá közeledni. Mindig kicsit visszahúzódó voltam de mostanában egyre nagyobb az önbizalmam, járok edzeni tehát lelkileg és testileg is sokat fejlődtem. Arra gondoltam, hogy valamelyik nap az egyik fiúval konfliktusba kerülök: először elkezdem méregetni, oltogatjuk egymást majd végül összebunyózunk egymással ott mindenki előtt. A lányok úgy tudom, hogy nagyon szeretik ha a fiúk izmoznak, verekednek egymással, fitogtatják az erejüket stb. Valószínűsítem, hogy tetszeni fog annak a lánynak is aki tetszik nekem.

Szerintetek is tetszeni fog neki?



2019. nov. 19. 16:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Rosszul tudod. Senki nem szereti az agresszív embereket, márpedig aki “hobbiból” akar verekedni az nemcsak hogy agresszív, de hülye is.

Ha önvédelemből verekszik valaki, az más, de csak erőfitogtatás céljából verekedni szánalmas, és visszataszító.

2019. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Mit kéne szeretni abban, ha valaki egy konfliktuskezelésre képtelen agresszív v@db@rom?

N

2019. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
A legrosszabb amit tehetsz.
2019. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Jó ötlet támogatlak én nekem is sokszor viszket a tenyerem alig várom h9gy, valakit el verjek! 21/f
2019. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Oviban még izginek találtam. Aztán kinőttem.

L

2019. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
A lányok szeretik az önbizalmat, határozottságot; ha ennek alapja is van. Amit kitaláltál viszont ellenszenves, főleg ilyen tervezetten!
2019. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Ősember.
2019. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Rég hallottam ennyire röhejes elgondolást.


18/L

2019. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Pedig nálunk ez szinte természetes. Múltkor is két fiú összeszólalkozott aztán a végén már durván verekedtek és mindenki de főleg a lányok odamentek és szurkoltak nekik. Én lassan olyan ember leszek aki először üt aztán kérdez. Jó műsor az ha valakik verekednek.
2019. nov. 19. 16:40
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg mi a kérdés?

Ha valami elmaradott törzsben élsz ahol ez a divat, akkor nosza.

(Napi hangulatkeltő/fárasztó kamu.)

2019. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!