Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Síeléshez szoktak pelenkát...

Síeléshez szoktak pelenkát felvenni az emberek?

Figyelt kérdés

Még sose voltam síelni, így tapasztalatom nincs. Viszont többször olvastam már, hogy valaki vesz fel pelenkát síeléshez.

Azzal szoktak érvelni, hogy nehéz levetkőzni a vastag téli ruha miatt, meg a síterepen nehéz elmenni mosdóba.

De kérdem én, aki volt már síelni, tényleg bevált szokás a pelenka? Vagy ez inkább csak valami perverzió, és ez csak alibi, hogy miért ne kelljen mosdóba elmenni...

Mi a helyzet ezzel kapcsolatban?



jan. 11. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Èn a helyedbe vennèk fel!

Ha más nem ,azèrt hogy a lejtön ne sz@rd össze magad!

jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Otthon vegyèl fel egy rossz mackó gatyát. Próbáld meg telenyomni! Ha megy minden pszichológiai gatlás ès gond nèlkül akkor ,csak ajánlani tudom!
jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Jó ötlet amúgy, én gyerekként voltam és én nagyon sokat pisilek, de nem használtam pelust, de eszembe jutott pl hosszú buszutaknál vagy plazmaadásnál amikor benned van 3 liter víz amit egyszerre ittál meg :D
jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem szokás, minden sípályán van kellő mennyiségű mosdó a hüttékben. Több időbe nem telik vécét találni, mintha a városban járkálnék, és akkor kéne menni.
jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Mennyire kellemes lehet már teleszart pelussal siklani lefelé a hegyoldalon.


Ha nem bírsz ki több órát wc nélkül akkor sielés helyett az orvost látogasd meg inkább először.

jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Szharabb dolog órákig hugyban ázni mint leszedni magadról pár réteg ruhát…
jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A pelenka azoknak van, akik nem tudják visszatartani a vizeletet/székletet. Mihamarabb ki is kell cserélni, ha kerül beléjük cucc. A vizelet még oké, azt valamennyire fel tudja szívni, de a székletes pelust azonnal cserélni kell.


Na, ha te becsinálsz, akkor következő vetkőzésig pisis/kakis pelusban akarsz lenni?

jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem csak inkontinens vagy fétises embereknek való a pelenka. Lehet olyan helyzet amikor egy egészséges embernek is hasznos lehet.


Viszont: Mielőtt így mennél síelni, lehet érdemes lenne kipróbálni otthon, hogy kiderüljön, hogy mennyire kellemetlen vagy kibírható ha nedves. Otthon ugye bármikor leveheted, ha kényelmetlen akkor leveszed és zuhany. Síelésnél meg abban kell lenned amíg nem tudod elintézni a cserét.

jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

De minek kéne?

Lecsúszol a hegy aljára ahol ismét felvontatod magad aztán ez körbe körbe.

A hegy alján amikor lecsúszol meg ott szokott lenni közel a wc.

Én mondjuk simán kibírom fél napig illemhely nélkül ha nem iszok sok vizet.

jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Meg, szerintem eleve zavaró egy pelenka hogy vastag a lábaim között stb szerintem nem lehet benne olyan sportosan mozogni.
jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!