Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek mennyire kényelmes...

Szerintetek mennyire kényelmes és praktikus télen bringás sisak helyett síeléshez/snowboardhoz való sisakot hordani?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Jajj! Vicces... 😂😂😂
2021. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én mountain bikehoz télen még a cross sisakot is felvettem, szép színes szemüveggel. Szerintem kényelmes lehet a snowboard sisak is.
2021. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
E-rolleresek szokták használni, szerintem kerékpárhoz sem gond
2021. febr. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=icvr7hVtSgQ

ilyenre gondolsz?!?figyeld a Sárga smiley fejet

;)

2021. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:

Ismerek olyat, aki ezt teszi...

Gondom nem azért, mert olyan kémyelmetlen lenne.

2021. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Waylander válasza:
A kényelem abszolút szubjektív dolog. Komfortosabb, mert zárt, és így kevésbé hatol be a menetszél és a csapadék. A praktikumhoz annyit fűznék hozzá, hogy a bringás sisakoknak minden irányban nagy a túlnyúlása, különösen előre, ami esésnél sokkal nagyobb biztonságot jelent, mivel szilárd felület elleni ütközésre vannak méretezve, nem hóra, mint a síeléshez/snowboardhoz való sisakok. Szerintem télen is bringás a tuti, alá pedig kényelmes balaklava.
2021. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1-es: melyik része a vicces?


Kényelem és praktikum alatt leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy vajon akadályozza-e a snowboard bukó bringázás közben a periférikus látást, illetve zavaró-e, hogy a fülpárnák miatt nem hallja annyira jól az ember a környező forgalmat.

2021. febr. 24. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!