Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire lenne gáz síeléshez...

Mennyire lenne gáz síeléshez pelenkát viselni? 16/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy felfáztam a napokban, viszont holnap mennénk barátokkal síelni, amit semmiképp nem szeretnék kihagyni. Nagyjából fél óránként, óránként pisilnem kell, és ott elég bonyolult mosdót keresni, levetkőzni, meg ilyenek. A barátnőm mondta, hogy vele is volt egyszer ilyen, és felnőtt pelenkát vett fel. Nem hülyeség, viszont elég gáznak érzem, annak ellenére, hogy senki nem fogja tudni. Szerintetek mennyire jó ötlet? Milyen jó nedvszívó pelenkákat tudtok? Mennyire lenne komfortos? Mennyi időnként kell cserélni? Attól is félek, hogy nem fogom tudni elengedni magam, erre valami tipp? Valaki csinált már ilyet?

Mint említettem, a síelést semmiképp nem szeretném kihagyni. Köszönök minden választ, tapasztalatot, tényleg nem igazán tudok már mihez nyúlni.


(Fétisesek kíméljenek, a kérdés nem szórakozás céljából lett kiírva.)



2022. dec. 9. 13:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%

Tena pants szerintem jó

Pisilhetsz nyugodtan abba, úgyse látja senki, nem kell mondanod senkinek.

Az mi az, hogy nem tudod elengedni magad, ezt nem értem?

Azt gondolom érzed majd, hogy mennyi időnként kell cserélni, 2-3 pisilést gondolom kibír, meg asszem a csomagoláson is rajta van a kapacitás

2022. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem felesleges. A felnőtt pelenkákat nem sportoláshoz tervezik, nem olyanok, mint a gyerekpelenkák, hanem sokszor ágyban fekvő vagy mozgáskorlátozott emberek részére vannak. Emiatt szerintem pelenkával az átázás esélye ugyanannyi, mintha anélkül mennél. Célszerűbb lenne inkább orvoshoz menned antibiotikumért és kihagyni ezt az alkalmat, amíg nem tudod a kellő ideig tartani a vizeletedet. A pelenkában a bacis vizeletben tocsogva a fertőzés tovább is terjedhet...
2022. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ!

Arra gondoltam, hogy hátha nem tudok majd pelenkába pisilni, mert ugye nem ez a megszokott, az ember a wc-ig tartja, és nyilván még sosem csináltam ilyet (az elmúlt 12 évben legalábbis). De majd előtte kipróbálom itthon, vagy nem tudom.

2022. dec. 9. 13:47
 4/35 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm, kedves második, megfontolom a válaszodat. :)
2022. dec. 9. 13:48
 5/35 anonim ***** válasza:
39%
abdlbolt.hu-ról érdemes BetterDry pelenkát rendelni, sokkal jobb, mint az orvosi felnőtt pelusok.
2022. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
5-ös: Hát nem tudom, ez az abdl-es cucc nekem nem szimpi, mintha valami gyerekpelenka lenne. De azért megnézem, köszi.
2022. dec. 9. 13:53
 7/35 A kérdező kommentje:
Most megnéztem pontosan ezt a BetterDry pelenkát, és ez nem a tipikus abdl pelenka, akkor visszaszívtam amit mondtam, bocsi.
2022. dec. 9. 13:55
 8/35 anonim ***** válasza:
34%

Őszintén szólva nem tartom jó ötletnek.

Az én véleményem szerint ezt el kellene engedni. Gondolom, nem 2 napra mész síelni 2 napot kihagysz, addig regenerálódsz, és mikor már elfogadható az állapotod, akkor mész a pályára. Lesz gondolom így is legalább 4 napod síelésre.

Nem gondolom, hogy egy puszta 2 nap síelés megéri ezt...

2022. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
32%
Az ABDL-pelenkák olyanok, mint a gyerekpelenkák csak felnőtt méretben, mivel elsősorban fétiseseknek készülnek, viszont éppezért jobban strapabírok, mint az orvosi felnőtt pelusok. A BetterDry pont egy olyan fajta, amin nincsenek ilyen gyerekes minták.
2022. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
31%

Uramatyám...

Egy felfázás miatt bepelenkáznád magadat?


Na jó, a szkepticizmusom red flag-et mond...

2022. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!