Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A messengeren egyesek miért...

A messengeren egyesek miért kapcsolják ki az elérhető állapotot? Az egyik ismerősöm (nő) már 1 hete bujkál

Figyelt kérdés
jan. 12. 19:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg nem akar veled beszélgetni!
jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem bujkálás, ha ők akarják beosztani a saját idejüket, nem mással beosztatni.
jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy megbízható az állapotjelző?Nálam volt olyan,kikapcsoltam a telefont,haver fél méterre ült tőlem,mutatta a sajátján hogy elérhető vagyok.
jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert random embereknek pont semmi köze hozzá, mikor vagyok elérhető. Az elmebeteg idiótákról nem is beszélve, akik azonnal rám írtak, mikor beléptem, aztán még nekik állt feljebb, hogy nem válaszoltam azonnal a fszságaikra.
jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezért mert ha felmegyek, a nonstop telefonban élők azonnal rámugranak, aztán még sértődgetnek, ha nem írok vissza. Az őket nem érdekli en akarok e csetelni vagy nem ráerek e vagy nem milyen kedvem van éppen. Szinte elvárják mintha kötelező lenne.


Ha meg kelletlenul vissza is írok akkor meg arra megint ír aztán megint elvárja a választ szóval le se lehet tenni mert ha írsz is es elköszönsz azon s megsértődnek.


Ez mellett meg faggatnak is. Mi van velem meg a hasonlók. Mikozben semmi kedvem vele megosztani. Igy vagy nem válaszolok vagy rákenyszerülök small talkra vagy menekülök valaogy. Azon is megsértődnek.


Jól ebnől sehogy nem lehet kijönni.

Inkább vagyok offline mert akkor valoban azzal csetelek csak akivel célirányosan akarok is. Érdekes azok meg egyszer se kértek még szamon miert nem láthato az online állapotom. Es nem tartanak fel sem. Es nem is köteleznek semmire sem. Szabadon lehet velük csetelni írkálni beszelni ahogy nekem is jólesik. Ha ki akarok lepni a csetbol annyit ir oke puszi vagy ilyesmi es nem sértődgetnek.

jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a magadfajták nem hagynák élni őket.
jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 éve ki van kapcsolva, sőt, anno még az msnt is kikapcsoltam😂

Vannak irritáló emberek akik azt hiszik hogy ha fennvagy akkor vissza is kell írnod, és bunkónak tartanak ha nem csevegsz velük.

Meg itt vannak az olyan emberek is mint te, akik árgus szemekkel nézik hogy huu ki mikor van fenn!!

Senkinek semmi köze hozzá, írjanak, aztán én is írok amikor akarok.

jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
3, velem is volt ilyen. Gyorsan lecsekkoltam a Messengert, aztán lenyomtam, ledőltem aludni, már épp nyomott el az álom és akkor hirtelen felriadtam arra, hogy jelez a Messemger. Felnyitottam, egy üzenet volt egy ismerősömtől, amibem azt kérdezte, hogy miért nem alszok. :D
jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azok akik azt irták,hogy a magamfajták miatt kapcsolják ki. Én csak akkor írok rá valakire ha dolgunk van egymással
jan. 12. 20:41
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont az olyan idióták miatt, mint te, mert egyéb nincs, csak ez elérhető, az meg nem elérhető. Ki a fenét érdekel? Ha valaki akar valamit, írjon azt' kész, majd ha időm lesz rá, válaszolok. Az agyamra megy ez a folytonos kukkolgatás.
jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!