Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A messengeren egyesek miért...

A messengeren egyesek miért kapcsolják ki az elérhető állapotot? Az egyik ismerősöm (nő) már 1 hete bujkál

Figyelt kérdés
jan. 12. 19:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ki van kapcsolva. Nyilvan azert, h ne hallgassam, h nem irok vissza pedig fentvagyok.. ill kollegak, fonik se lassanak. Vegen meg vmiert megprobalnak behivni 😃
jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%
Durva lenne, ha a főnök messengeren hívogatna.
jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
55%
A kisfonivel meg kollegakkal mi ott dumalunk
jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Pandémia elején próbálgattuk, hogy hol tudunk kommunikálni HO-ból videón is, mert addig erre nem volt szükség, nem volt a céges kultúra része a rendszeres otthoni munkavégzés. Nekünk is felmerült a Messenger, csináltunk is ott a szűk munkahelyi csapattal egy csoportot, aztán végül elvetettük, a csoport megmaradt szabadidős beszélgetésre, humoros tartalmakra, bent vannak olyanok is, akik már elmentek a cégtől. Akivel Messengeren is beszélgetek kollégák közül, azokkal amúgy is van közös témánk, közös hobbi, a főnökök ott nem keresnek. Egyébként nekem nem működik jól Messengeren a videó hívás, nem tudom, mi az oka, szóval azt le is tiltottam, hogy úgy nem érhetnek el, így ha ott bárki hív, egyből elutasítja az app.
jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok.. - te nem érzed, mennyire rhadtul ijesztő vagy??? Komolyan kérdezem.


A hozzád hasonló creeperek miatt nem jelzünk vissza, mert azt hiszitek, azért mert ismertek, már jogot formálhattok ránk.

jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mi nem telefonalgatunk meg videozgatunk csak irkalunk
jan. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!