Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A messengeren egyesek miért...

A messengeren egyesek miért kapcsolják ki az elérhető állapotot? Az egyik ismerősöm (nő) már 1 hete bujkál

Figyelt kérdés
jan. 12. 19:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Rendben kérdező. Ha így van, az szuper. Viszont láthatod a kommentekből miért létezik a jelenség, tehát választ is kaptál. Kicsit erősebb formában.
jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy te dühösen lesed hogy ki mikor zöld, semmi jóra nem vezet. Induljunk ki abból hogy a messenger félrevezető, és nagyon sokszor fals zöldet jelez. Hülyék között már erre is rámehet egy kapcsolat. De ha meg tényleg online, akkor is mit érsz vele? Kényszerítenéd hogy írjon neked azonnal? Nem egy életszerű történet. De a válaszokból láthatod, miért kapcsolják ki egyre többen az elérhető jelzést. Inkább ne is lássa senki, csak a baj van belőle.
jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Gyakran beszélgetünk,heti 2 3 alkalommal. Megkérdezhetném tőle is,hogy miért bujkál de nem akarom ezzel zavarni, mèg azt fogja gondolni rólam,hogy kukkolom
jan. 12. 20:54
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
13. De pont az a lényeg, hogy nem bujkál. Valószínűleg nem mindig ér rá, ez van. Szerintem meg sokakat fel is húzna egy ilyen értelmetlen kérdés.
jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én akarom eldönteni, mikor és kivel érek rá beszélgetni, ne más akarja beosztani az időmet
jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem ezer éve ki van kapcsolva a láthatóság

nem akarom, hogy tudják mikor vagyok fent

nincs közük hozzá

aki igazán ismer, annak nincs szüksége erre az információra

jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Megvan a saját életem, nem fogok órákig irogatni, szóval ha akar valaki valamit ír, és majd ha ráérek van hogy 3-4 nap múlva pl, akkor válaszolok.

Kinőttem már a tini órákig való chatelgetésből.

jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta ki van kapcsolva nekem is, mert egy korábbi ismerősöm folyton azt leste, hogy este meddig vagyok elérhető, majd másnap szinte számonkért, hogy kivel beszélgettem.

Egyébként meg senkinek nem tartozom elszámolással, mikor akarok válaszolni egy üzenetre, illetve nincs kedvem egész nap messengeren írogatni.

N

jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Olyanok miatt kapcsoltam ki, akiknek az volt a rögeszméjük, hogy állandóan azt lesték, mikor vagyok végre fent. Aztán gyorsan rám írtak, majd x perc elteltével, ha még nem néztem meg, rögtön jött a következő üzenet, hogy "tudom, hogy fent vagy! nézd már meg, mit írtam!".


Gimis, immáron volt, legjobb barátnőm szokása volt állandóan nyilvántartani, hogy mikor volt a nevem mellett ott a zöld pötty. Majd következő találkozásunkkor, suliban, hozzám is vágta, hogy délután 3-kor elérhető voltam, mégsem írtam neki vissza. (a legjobb ebben az volt, hogy olyankor még javában buszon ültem, amit tudott is, ami olyan erdős helyeken vitt végig, ahol térerő is alig volt, nemhogy mobilnet..)


Szóval megelégeltem, hogy egy pontatlanul működő állapotjelző miatt valaki szinte mindig felesleges drámát kreált abból, hogy nem írtam neki vissza perceken belül.

jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Leszedtem a mobilról a messengert. A legjobb döntés volt. Csak a laptopon látom, ha valaki üzen. Nem lógok rajta mindig.
jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!