Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Messengeren miért kapcsolja...

Messengeren miért kapcsolja be az elérhetőségét, ha mindig ki van neki kapcsolva?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm,akinek mindig ki van messengeren kapcsolva az elérhetősége, de ritkán bekapcsolja? Minek kapcsolja akkor be?

2020. márc. 24. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom várja, hogy egy bizonyos személy ráírjon. Vagy szimplán akkor uncsizik és kedve van messengerezni, így nem bánja ha ráírnak.
2020. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok: az is lehet, hogy nem is kapcsolgatja, nekem pl. gépen simán mutatja egy ismerősömet elérhetőnek, akiről tudom, hogy ki van amúgy kapcsolva. Szval néha kaki a rendszer amúgy
2020. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pl azért, mert gépen el szokott veszni néha a csetlista jobb oldalt,és ezt a módszer ismerem csak, hogy visszaálljon. Belépek pár mp re, és utána ki, ez meg itt lesz.
2020. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Ez most tényleg ekkora probléma neked? 😳 Unatkozol?
2020. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak neked van mindig kikapcsolva a csete (lehet szűrni pc-n).

Lehet, hogy újra lett telepítve az appja és úgy maradt.

Lehet, hogy nem egy eszközt használ és ne egységes.

Meg az is mind, amit előttem írtak.


És az is lehet, hogy túl sok szabadidőd van, hogy őt így lesed. ;D

2020. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elérhetőre kapcsolom, nem zavar senki. Ha ki van kapcsolva, akkor meg inkább csak olyanoknak írok vissza hamarabb, akik fontosabbak és sose zavarnak. Nem sokszor vagyok "zöld".
2020. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!