Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az is...

Miért van az, hogy az is zavar, ha csak egy fiú haveromnál vagyok magasabb?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú haverommal szoktunk néha együtt menni ide-oda, de olyan nagydarabnak érzem mellette magamat, pedig vékony és törékeny alkat vagyok. Csak én 174cm ő meg 165. Pedig elvileg nem kéne számítani, mert nem is vagyunk egy pár (sőt, kapcsolatban sem kéne, csak nekem mégis egy berögződésem, hogy legyen magasabb a pasi).

Emiatt sokszor tökre kellemetlenül érzem magamat mellette, pedig tök jó haverom.


jan. 13. 02:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ha valaki kételkedne.
jan. 13. 02:31
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
égimeszelő
jan. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Inkább modell alkat/magasság🤔🤗
jan. 13. 04:00
 4/21 anonim ***** válasza:
Csak a kérdést olvasva azt hittem 150 körül vagy. Nagyon magas vagy lány létedre, zavarni meg ne zavarjon, hogy a fiúbarátod alacsonyabb.
jan. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mert éretlen vagy.
jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#4 150 centis magassággal mégis hogyan lehetnék magasabb egy férfinál? Az inkább már törpe. Lány létemre egyáltalán nem vagyok magas, rengeteg ismerős csaj ekkora vagy még nagyobb. Csak akkor érzem magam nagynak, ha ez a fiú mellett vagyok, de inkább ő NAGYON alacsony. Én átlagos/átlagosan magas vagyok a korosztályomban. A férfiak nagy része nagyobb nálam, 175-180 felett vannak.
jan. 13. 09:28
 7/21 anonim ***** válasza:
Mert tulsagosan erdekel mas velemenye, ki mit gondol..
jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha a fiú kosárlabda csapat tagjaival haverkodsz akkor tényleg te leszel a második legkisebb.
jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

"Inkább modell alkat/magasság🤔🤗"


egoista phasz

jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 vagy egészséges önbizalom XD
jan. 13. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!