Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az is...

Miért van az, hogy az is zavar, ha csak egy fiú haveromnál vagyok magasabb?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú haverommal szoktunk néha együtt menni ide-oda, de olyan nagydarabnak érzem mellette magamat, pedig vékony és törékeny alkat vagyok. Csak én 174cm ő meg 165. Pedig elvileg nem kéne számítani, mert nem is vagyunk egy pár (sőt, kapcsolatban sem kéne, csak nekem mégis egy berögződésem, hogy legyen magasabb a pasi).

Emiatt sokszor tökre kellemetlenül érzem magamat mellette, pedig tök jó haverom.


jan. 13. 02:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#8 az osztályomban 1 fiú alacsonyabb nálam, egy meg velem egymagas. Szerencsére már a srácok is szép magasra nőnek. De többnyire is azt veszem észre, hogy egy férfi nagyobb nálam. A lányok is sokszor, vagy velem egymagasak. Nő az átlagmagasság, el kell fogadni.
jan. 13. 14:38
 12/21 anonim ***** válasza:
egészséges önbizalom xD nagyon nagyra vagy magaddal, egyszer pofára fogsz esni
jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Az nagyra levés, ha azt mondom, hogy modell alkat?

Ezek szerint te szépnek tartod a modell alkatot. Én csak egy jelzőt használtam. A modellek pedig igenis vékonyak és magasak, mint én. (Köztük pici is lennék, az én magasságom az alsó határ) Ez csak egy testalkat.

Te gondolom vagy nálam alacsonyabb komplexusos pasi vagy, vagy egy irtó pici csaj.

jan. 13. 19:02
 14/21 anonim ***** válasza:

"Az nagyra levés, ha azt mondom, hogy modell alkat?"


igen, eléggé.

jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Te gondolom vagy nálam alacsonyabb komplexusos pasi vagy, vagy egy irtó pici csaj."


[link]

jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#14, rendben. Akkor ezzel bizonyítod, hogy ez az alkat szép, és olyan, amire büszkének kell lenni.
jan. 13. 20:05
 17/21 anonim ***** válasza:
Küldj képet és elemzem az alkatod
jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

🤡

Majd pont neked küldök. Anélkül is tudom, hogy jól nézek ki, mellesleg a kérdésem rég nem erről szólt.

jan. 13. 22:04
 19/21 anonim ***** válasza:
ezek szerint mégsincs modell alkatod
jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Van mar dagadt meg mindenfele modellek is. Am meg kinek mi. Nekem az alacsonyabb csajok jonnek be, inkabb 160 korul
jan. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!